602Lan Suite Groupware

Program Bilgi
 • Lisans
  Shareware
 • Boyut
  89,5
 • Sürüm
  5.0.08.0403
 • Dil
  Ingilizce
 • Geliştirici
  Software602
İndir
Üreticiden: Ağdaki kullanıcıların internete çıkışları ve diğer ihtiyaçlarını yönetecek, ağ yöneticisinin bunları takip etmesini sağlayan komple çözüm programıdır.Programın ÖzellikleriGroupware Web İstemcisiWeb alıcısı, e-postaları entegre eder, bağlantıları, görevleri, takvim ve dökümanları zengin tarayıcı tabanlı arayüzünde paylaşıma sunar.
Bütün ***groupware*** fonksiyonlarına erişim standart web tarayıcıları ile herhangi bir yerden sağlanabilir.
Webden YönetimHerhangi bir web tarayıcısından tüm sunucu fonksiyonlarını izleme ve aranje etme olanağı sunar.
Outlook BağlayıcısıOutlook bağlayıcı, Outlook ve Groupware sunucu arasında gerçek zamanlı ve iki yollu posta senkronizasyonu, bağlantılar, görevler ve takvim olaylarının gerçekleşmesini sağlar.
Outlook 2002, 2003 ve 2007 destekler.
Thunderbird BağlayıcısıMozilla Thunderbird bağlayıcısı ek genişlemesi, kolaylıkla tüm ***groupware*** fonksiyonelliğini direkt olarak Mozilla Thunderbird alıcısında entegre eder.
Takvim ve HatırlatmalarÖzel takviminizi düzenleyin veya diğerleri ile takvim bilgilerinizi paylaşın.
Bir olay veya randevu önceden belirlenen zamanda bir açılır pencere ile Outlook veya web alıcısında gösterilir, böylece hiçbir önemli olay uzak bir bağlantıda olsanız bile kaçırılmaz.
iCalendar (iCal) DesteğiiCalendar (iCal) desteği takvim verisinin alışverişi için standart bir yol sunar.
Kullanıcıların e-posta aracılığıyla toplantı davetiyelerini veya görevleri diğer kullanıcılara göndermelerini sağlar.
iCalendar e-posta alıcılarının, göndericilere kolaylıkla cevap verebilmelerini ve farklı toplantı tarihi belirlemelerine yardımcı olur.
Herkese Açık, Özel ve Paylaşımlı BağlantılarHerkese açık bağlantılar organizasyon içerisinde herhangi biri için erişilebilir durumdadır, özel bağlantılar kullanıcı tarafından düzenlenebilir, paylaşımlı bağlantılar kullanıcı veya grup izni ile kontrol edilebilir.
vCard DesteğivCard kişisel bağlantı bilgilerinin alışverişi için standart bir yol sunar.
vCard formatını kullanarak kolaylıkla diğer sistemlerden Groupware sunucusuna dışarıdan bilgi transferi yapılabilinir.
Aktif Dizin SenkronizasyonuKullanıcıları aktif dizin ile senkronize edin, böylelikle mevcut rehber servislerinizi kolay entegre edebilir hale getirebilirsiniz.LDAP ve LDAPS SunucuKullanıcıları aktif rehber ile senkronize edin, böylelikle mevcut rehber servislerinizi kolay entegre edebilir hale getirebilirsiniz.
Sunucu, SSL (Secure LDAP) üzerinde LDAP desteğine sahiptir.
SMTP ve POP3 ServerDahili SMTP ve POP3 posta sunucuyu SMTP vardiyalı posta sunucu (MTA) olarak başka bir e-posta sisteminden kullanılabilinir.
SSL (Soket Güvenli Katman) e-posta alıcısı ve sunucu arasında güvenli, kodlanmış ileti desteği sağlar.IMAP ServerIMAP4 sunucu kullanıcılara, herhangi bir IMAP alıcısından ***groupware*** sunucusunda neyin bulunduğunu görme olanağını kazandırır.
E-posta sunucudan silinerek indirilmediğinden dolayı, kullanıcılar evlerinden veya ofislerinden çoğaltılmış mesajlarla uğraşmak zorunda kalmayacaklardır.FTP ve WebDAV ErişimiKolaylıkla oluşturma, paylaşma ve dökümanları çevrimiçi olarak yayınlama, standart bir web tarayıcısından, FTP alıcısından veya WebDAV web dosyasından döküman stokuna erişim.E-posta ArşivlemeTüm gelen ve gönderilen mesajlar sadece okunabilir, değiştirilemeyen arşivde muhafaza edilir.
Ataçmanlar posta arşivi seçeneklerine göre arşivlenebilir veya arşivlenmeyebilir.Tam Metin AramasıTam metin araştırma motoru hızlı bir şekilde herhangi bir e-postayı, ataçmanı, bağlantıyı veya doküman objesini, posta gönderene, tarih veya dosya boyutuna göre dahili ilave araştırma opsiyonları ile bulabilir.
İleri SMTP KorumasıSMTP sunucu belirtilen ileri koruma ölçülerini barındırır: Rehber içerik saldırı koruması, Bayesian filtresi, e-posta saat başı kotaları, ters DNS doğrulaması ve DNSBL.
Bayesian Anti-spamBayesian spam filtreleme yasalara aykırı spam ve e-postaları yasal postalardan ayırmakta kullanılan popüler bir yöntemdir.
Bayesian anti-spam motoru e-posta sunucusuna entegredir, web alıcısı tarafından direkt olarak ***Gereksiz (junk)*** veya ***Gereksiz (junk) Değil*** butonları ile kullanılır.
SQL Veri DepolamaDahili 602SQL sunucuyu yüksek performanslı veri depolama, bağlantılı yeterlilikler ve tam metin araştırma bileşenleri ile günümüzün postalama anlayışı için gerekli tüm çözümleri sunar.BitDefender AntivirusBitDefender normal olarak birkaç saatte bir sürülen sık virüs tanımlama güncellemeleri sağlar.
Bu sayede ortaya çıkan yeni çevrimiçi tehditlere karşı etkili koruma kazanılır.Otomatik YedeklemelerOtomatik yedekleme veritabanındaki (posta, takvim, bağlantılar, dökümanlar) sunucu ayarları, tam metin içeriği ve Bayesian filtresinin yedeklenmesini sağlar.S/MIME Desteği602LAN SUITE Groupware herkese açık anahtar kodlamayı ve MIME'de barındırılan e-posta işaretlemesini destekler.
Anahtar yönetimi web tarayıcısında ek olarak bulunan ActiveX kullanılarak sağlanır.Faks ServisleriFaks servisleri herhangi bir standart TAPI faks modem tarafından sağlanabilir.
Ağ kullanıcılarına kolay kullanımlı faks sunucu ile faks yollama ve alma kabiliyetini verir.
Gelen tüm fakslar kullanıcı posta kutularına gönderilir (faks kimliği ile) veya direkt olarak yazıcıdan çıktı alınır.