Adobe Photoshop CS4

Program Bilgi
 • Lisans
  Demo
 • Boyut
  815
 • Sürüm
  Extended
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  www.adobe.com
İndir
Yeni CS4 sürümünün şaheseri ***Adjustments*** ve ***Layers*** adındaki paletlerde gizli.
Bunlar resim düzenleme ve maskeleme ile ilgili tüm özellikleri sunuyor.
Yeni Photoshop fotoğrafçılara özel daha iyi paletler ve iyileştirmeler ile şaşırttı.
Lightroom gibi sade Workflow programlarının pazarı ele geçirdiği bir anda Photoshop tam bir katliam gemisi etkisi yapıyor: Resim düzenlemeye dair en iyi fonksiyonlar bir arada ama manevra kabiliyeti çok ağırdı.
Adobe, CS4 sürümü ile profesyonel programı tekrar hızlandırıyor, önemli algoritmaları yeniden elden geçiriyor ve göz kamaştırıcı, yepyeni fonksiyonlar eklemeyi de unutmuyor.Aslında arayüzde basit bir değişiklik söz konusu ama resim düzenleme büyük bir zıplama yapıyor: Nihayet menülerden uzun uzadıya girdi arayıp doğru noktayı bulmak zorunda değiliz.
Photoshop ayarlama katmanlarını otomatik olarak belirlediği için yapılan düzeltmeler her an yeniden incelenebiliyor.
Bu sayede Adobe kayıpsız düzeltme yapmayı ve en mümkün olan en iyi resim kalitesini garanti altına almış oluyor.***Kayıpsız***, başka bir fonksiyonun da sihirli sözcüğünü temsil ediyor: ***Rotate View Tool*** ile çalışma arayüzü tüm katmanlarla beraber istenilen şekilde döndürülebiliyor, hem de resim bilgisi değiştirilmeden.
Farklı bir açıdan bakmak istediğinizde çalışmayı aynı bir kâğıt gibi çevirebiliyorsunuz.
Photoshop bu işlevin kaygan ve pürüzsüzce gerçekleşmesi için OpenGL 2.0 destekleyen ekran kartının işlemcisini (GPU) kullanıyor.
Kural olarak bir sürücü güncellemesi yetiyor.
OpenGL farklı bir özelliğin daha arkasında yer alıyor: Photoshop damgalama yaparken kopyalanan kaynağı otomatik olarak ön izleme şeklinde gösteriyor.