AMP Hakedis ve Kesif Windows Programi

Program Bilgi
 • Lisans
  Demo
 • Boyut
  8,44
 • Sürüm
  4.11
 • Dil
  Türkçe
 • Geliştirici
  AMP Yazılım
İndir
Hakedis, Kesif ve Kesin hesap yapmak için gereken her türlü araci içinde bulunduran içindeki birim fiyat ve analiz veritabani ile benzersiz bir kaynak ve program.
Kimler kullanabilir? Bayindirlik stili B.F.lara dayali is yapan tüm kamu kurum ve kuruluslari ve bunlarin müteahhitleri ile bu metodlarla is yapan özel sektör müteahhitleri ve kooperatifler tarafindan kullanilabilir.
Ayrica bünyesinde barindirdigi 11 idareye ait 35000 i askin pozun tanim tarfi, analiz ve fiyat bilgileriyle Insaat sektörü ile ilgili herkesin isine yarayacak bir programdir.
Programi kullanmak için bilgisayar bilgisine ihtiyaç yoktur kisa bir uyum süresinden sonra rahatlikla kullanilabilecek bir programdir.
Programin bazi özellikleri: � Türkiyenin en iyi hakedis ve Kesif programi.
� Metraj, Atasman, Demir Metraji, Cros ile Enkesit Çizimi ve Hafriyat Metraji, Nakliye Metraji � Imalat, Ihzarat ve Nakliye Çarsaflari, � 13181 sayili Kararnamedeki tüm malzemeler için Malzeme Fiyat Farklari, � Yil sonu tespitleri.
� Farkli bölgeler için farkli zamlar kullanabilme, � Imalat ve Ihzarat icmalleri, Hakedis Kapaklari, � Imalat Olurlari, � Serbest çizim editörü, � 1.Kesif, 2.Kesif Mukayeseli Kesif, Artan ve Azalan Imalatlar Cetveli, � 1.Kesif,2.kesif ,Mukayeseli Kesif icmalleri � Bayindirlik , DSI, Iller Bankasi, ISKI, Karayollari, Vakiflar, DLH, MSB, Köy Hizmetleri ve Kültür Bakanligi, IST.Büyüksehir Bld.
Birim Fiyatlari, � Dahili kelime islemci, � Istediginiz fontlarla mükemmel ve esnek raporlar, � Hakedis mevzuatina tam uyumluluk, � El ile hakedis yapma mantigi, � Dahili santiye yedekleme, � Santiyeler arasi ve santiye içi kolay veri tarsnferi, � Hakeisler ve imalat gruplari arasinda uçarcasina hizli gezinti, � Kolay düzeltme ve yazdirma olanaklari, � Network ortaminda çok kullanicili çalisabilme birden fazla kisinin ayni santiyeye veri girisi yapabilmesi, � Windows teknolojisi ,kolayligi ve olanaklari , � 1 yil ücretsiz güncelleme, � Kanuni degisiklikleri aninda güncellestirme, � 1 ay geri alma garantisi, � Insaat Mühendislerinden Ücretsiz ,Limitsiz ve kaliteli teknik destek, � 1 yil ücretsiz güncelleme, � Binlerce resmi kurum ve insaat firmasi tarafindan kullanilmis ve onaylanmis süper bir program, � Ve daha nice özellikler...
Windows teknolojisi, kolayligi ve olanaklari: � Kullanim kitaplari ve yardim sistemi.
� Endüstri standarti dayanikli ve hizli veritabani.
� 1 yil ücretsiz güncelleme.
� Kanuni degisiklikleri aninda güncellestirme.
� 1 ay geri alma garantisi.
� Insaat Mühendislerinden Ücretsiz ,Limitsiz ve kaliteli teknik destek.
� Binlerce resmi kurum ve insaat firmasi tarafindan kullanilmis ve onaylanmis süper bir program.
Gerekli minimum Bilgisayar Ortami: Intel Pentium sinifi islemci 100 mhz ve üstü, 32 mb ram ve üstü, 800x600 çözünürlüklü VGA ekran, mouse, klavye, raporlar için Injket veya laserjet yazici önerilir.
Tüm Programlarimiz için ilk giris bilgileriKULLANICI ADI : AMPSIFRE :AMP dir.