Aurora Media Workshop

Program Bilgi
 • Lisans
  Demo
 • Boyut
  11,6
 • Sürüm
  3.4.48
 • Dil
  Ingilizce
 • Geliştirici
  Aurora Software
İndir
Aurora Media Workshop üstün özelliklere sahip bir video ve ses düzenleme yazılımıdır.
Yazılımla en çok kullanılan video biçimleri arasında dönüştürme işlemi yapabilir, küçük video dosyalarını birleştirebilir, büyük boyutluları parçalara ayırabilirsiniz.
Videolarınızın içindeki sesleri ve resimleri çıkarabilir ve ayrı biçimde kaydedebilirsiniz.
Beğendiğiniz fotoğraflar veya resimlerinizden oluşan video gösterimleri hazırlayabilir, üstelik çok ilginç geçiş efektleri ve arka plan müzikleri ile hazırlamış olduğunuz videoları zenginleştirebilirsiniz.
Ses dosyaları arasında da dönüştürme işlemi yapabilen yazılım, bilgisayarınıza bağlı bir mikrofon ile ses kayıt yapabilme imkanı da sunmaktadır.
Ayrıca Audio CD'lerinizdeki parçaları bilgisayarınıza popüler ses dosyası biçimleriyle kaydetme olanağınız da bulunmaktadır.
Sahip olduğunuz ses ve video dosyaları ile diğer veri dosyalarınızı başka bir yazılıma gereksinim duymadan CD/DVD'ler üzerine yazdırabilmeniz de yazılımın en göze batan işlevlerinden birisidir.
Sunduğu özellikler ve üstün performansı ile kendi alanındaki en iyi yazılımlardan birisi olduğu söylenebilir.Yazılımın Temel Özellikleri-Video Dönüştürücü, Birleştirici, Parçalayıcı.
AVI, MPEG1, MPEG2, ASF, WMV, VOB, DAT , DiVX, XViD biçimli video dosyaları arasında dönüştürme, birleştirme ve parçalama yapabilme.
-MP3, WMA, WAV biçimli ses dosyaları arasında dönüştürme yapabilme, Audio biçimli CD'leri bu ses dosyalarının biçimiyle bilgisayara kaydedebilme ve ses kayıt yapabilme.
-Desteklenen tüm video biçimlerinden MP3, WMA, WAV, OGG ses biçimlerine çıkartma yapabilme, yani video dosyalarında bulunan ses parçalarını bu biçimlerde kaydedebilme.-CD/DVD yazdırma.
Video, Ses ve Veri CD/DVD'leri oluşturabilme.
-Dönüştürme ve birleştirme işlemleri için başlangıç ve bitiş noktaları belirtebilme.-Çok ilginç geçiş efektleri ve zarif arka plan müzikleri ile herhangi bir favori resim veye fotoğrafınızı da kullanarak video filmler yapabilme.-Toplu dosya işleme.-Dosyalar üzerinde dönüştürme ve eklem noktaları belirleyebilme.
-Desteklenen tüm video biçimlerinden resimleri çıkarabilme, yani video dosyalarındaki resimleri kaydedebilme.-Desteklenen tüm video biçimlerinden VOB biçiminde yedek DVD Disk oluşturabilme.-MP3, WAV, WMA biçimlerinden VOB biçiminde yedek müzik DVD Diski oluşturabilme.-Desteklenen tüm video biçimlerinden DAT biçiminde yedek DVD Disk oluşturabilme.-MP3, WAV, WMA biçimlerinden DAT biçiminde yedek müzik DVD Diski oluşturabilme.Yazılımı Kullanabilmeniz İçin Gerekli Araçlar-DirectX 9.0c-Windows Media Series 9(WMV desteği için)-DVD Decoder(VOB desteği için)NoT : Yazılımın özellik kısıtlamalı olarak sunulan bu sürümünde video dosyalarının yalnızca %50'lik kısmını dönüştürebiliyorsunuz.
Yazılımı herhangi bir kısıtlama olmaksızın kullanabilmeniz için 35 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.