Program Bilgi
 • Lisans
  Shareware
 • Boyut
  1,72
 • Sürüm
  3.0
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  Ted Mastrandonas
İndir
Eger bilgisayariniz üzerinde post-it türü yazilimlar kullanmayi seviyor ama hala istediginiz gibi bir yazilimla karsilasmadiginizi düsünüyorsaniz, size DeskNotes'u bir denemenizi öneriyoruz.
Bu gayet iyi hazirlanmis 32-bit yazilim, notlarinizi istediginiz gibi ayarlamaniza izin veriyor.
Artalan renkleri, yazitipleri, kenarliklar gibi özellikleri siz seçebiliyorsunuz.
Ayrica, ses efektleri de var (örnegin not yazarken daktilo sesi çikarmak gibi kimilerinin bayilacagi, kimilerine de hafakanlar basmasina neden olabilecek bir özellik).
DeskNotes, matematiksel islemlerde de isinize yariyor.
Bir nota herhangi bir matematiksel ifade yazdiginizda (herhangi dediysek de abartmayin, türevle, integralle bogusamiyor) sonucu sizin için hesaplayabiliyor.
Yazilimin Note Manager özelligi, notlari sizin için defterler halinde düzenleyip arama yapmaniza da izin veriyor.
Attribute Browser özelligiyse, notlara etkinlik zamanlari atamaniza, alarm belirlemenize, öncelikler vermenize izin vermenin yani sira, belirlenen zamanda belli bir programin çalismasini da saglayabiliyor.
Sistem tepsisine yerlesen, ama sag tiklanarak açilan menüsünde bin bir seçenek sunan DeskNotes'un Note Server özelligi sayesinde, diger DeskNotes kullanicilariyla haberlesmek, notlar alip notlar göndermek de mümkün.
Notlarin art alanlari için 200'den fazla görüntü dosyasiyla, her bir not için 100'den fazla özellestirme seçenegiyle gelen DeskNotes'u tam olarak kesfetmek zamaninizi alabilir.