Flash and Media Capture Türkçe Yama

Program Bilgi
 • Lisans
  Shareware
 • Boyut
  1,35
 • Sürüm
  1.1.21
 • Dil
  Türkçe
 • Geliştirici
  tryama
İndir
Flash and Media Capture programını Türkçe'ye çeviren yama dosyası.
Flash and Media Capture, MS Internet Explorer için kullanışlı bir Windows eklenti uygulamasıdır.
Internet Explorer'a bir araç çubuğu olarak eklenen bu eklenti sayesinde resimleri, videoları ve flash uygulamalarını tek tıklamayla rahat bir şekilde kaydedebilirsiniz.
YouTube, Google, MySpace ya da diğer çevrimiçi video (FLV biçim) sitelerinden kolay bir şekilde kaydetme işi yapabilirsiniz.
Bir siteyi ziyaret ettiğinizde, almak istediğiniz çalışmanın sayfa içinde yüklenmesi bittikten sonra araç çubuğunda bulunan görev butonlarından birine (resim, video, flash) ya da hepsine tıkladığınızda dolaşmış olduğunuz sayfalardaki uygulamaları kaydedebilirsiniz.
İster elle kendiniz kaydedebilir ya da otomatiğe de alabilirsiniz.
Artık Flash sitelerinden ve popüler çevrimiçi video yayınlayan sitelerden kolay bir şekilde dosyaları bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.
Diskinizde resimlerden oluşacak bir albüm yapmak için kolay bir şekilde resimleri kaydedebilirsiniz.
Bir çevrimiçi resim galerisi içinde hoşunuza giden resim ya da resimleri tek tıklamayla kaydedebilirsiniz.
Türkçe yama kurulumu Yama.exe'yi çalıştırdığınızda yama varsayılan olarak, C:Program FilesMetaProducts Flash & Media Capture dizinine kurulur.
Not: Eğer programı başka yere kurduysanız, ***Gözat*** tan kurulu yeri seçin.
Daha sonra ***Yükle*** dediğinizde program kurulur.
Programı Türkçe kullanabilmek için; masaüstünde bulunan kısayola ya da araç çubuğunda bulunan ***Ayarlar*** ikonuna tıkladığınızda karşınıza gelen pencerede bulunan ***Select Language*** den ***Turkish*** i seçip ***OK*** butonuna tıkladığınızda program Türkçe olur.