Google SiteMap Builder

Program Bilgi
 • Lisans
  Shareware
 • Boyut
  1,4
 • Sürüm
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  Lionhardt Technologies
İndir
GoogleBot örümceği sayesinde web sitenizin daha hızlı ve daha çok kişi tarafından ulaşılmasını ve web sayfanızın sayfa derecesini (pagerank) geliştirmeye yardımcı olabilen bir yazılım.Google Sitemaps (Site haritası) Google dizininizde kapsamlı bir düzenleme yaparak, bu sayede bütün web sayfalarınızın bilgilerini tutup Google'ye daha doğru bir şekilde iletilmesini sağlar.Bu şekilde web sayfalarınızın daha çok kişi tarafından keşfedilmesine yardımcı olur.Google Sitemaps, girmiş olduğunuz alan adını tarayıp, o alan adı içinde yer alan her web sayfasının bağlantısını bir listeye kaydeder.
Bu listeyi de Google'nin anlayabileceği hale getirir.Web sitelerinizde daima değişiklik yapabilirsiniz.
(sayfa ekleyip, silebilme gibi) Google değişen web sitenizin içeriğinde yeni duruma göre ayarlama yapabilir.Programın kullanımıProgramı çalıştırdıktan sonra 2.sekmeye geçip burada bulunan adres kısmına web sayfanızın adını yazıp, ileri tuşuna basın.
Program burada tarama işlemine geçiyor (uzun sürebilir!) sonra bitirdiğine dair mesaj çıkacak ve bunu sabit diskinize kaydedin.
Daha sonra bu kayıtlı belgenizi kendi web sitenizin ana dizinine yükleyin.Şimdi sıra bunun Google tarafından tanınmasına geldi.
Programın ***Tools*** kısmından siteye gidip, burada dosyanızı eşleştirebilirsiniz.Not: Eğer Gmail hesabınız varsa, o hesabı kullanarak girebilirsiniz.
Yoksa Gmail hesabı oluşturmalısınız.Program 10 günlük deneme sürümü olarak geliyor.
Deneme sürümü bittikten sonra kullanmak isterseniz 29.99 USD ödemelisiniz.