Kaspersky Türkçe Yama (KAV ve KIS)

Program Bilgi
 • Lisans
  Freeware
 • Boyut
  4,3
 • Sürüm
  9 Sürümleri İçin
 • Dil
  Türkçe
 • Geliştirici
  www.inndir.com
İndir
Yama Dosyası tüm 9 sürümlü Beta ve TR, Kaspersky Antivirüs ve Kaspersky Internet Security yazılımlarında kullanılabiliyor.
Biz denemelerimizi, en son Technical Release sürümü olan 9.0.0.459 numaralı Kaspersky Antivirüs ve Kaspersky Internet Security sürümleri ile yaptık.
Herhangi bir problem olmadan Türkçe'ye dönüştürme işlemini gerçekleştirebildik.Türkçeleştirme işlemi : indirdiğiniz Kaspersky_9_Turkce.exe dosyasına çift tıklayın ve kurulum yönergelerini izleyin.
Kurulum sonunda bilgisayarınız, ayarların geçerli olabilmesi için baştan başlatılacaktır.
Sisteminiz tekrar açıldığında, Kaspersky programınızı tamamen Türkçe olarak kulanabileceksiniz.Yamada neler var? bosluk tarafından, tüm satırlar ve uyarılar çevrildi, aynı zamanda yardım içeriği dışındaki diğer tüm metin belgeleri de çevrilerek uygulamaya eklendi Dahili uygulama resimleri de tekrar Türkçeleştirildi Güncelleme ve pencere ayarları kontrol edildi (Biz, elimizde bulunan virüs ve zararlılar ile denemeler yapabildik.
Henüz denemediğimiz bazı zararlı dosyalar bulunduğunda, uyarı pencerelerinde hatalı gözüken çeviri kısımları olabilir efendim.
Bu tip durumlarda bize ulaşabilirseniz, hataları gidermekten memnuniyet duyacağız) Eski Beta sürümler ile yaşanan bazı kodlama hataları tekrar ele alındı (Yamamızı çıkartmak için TR olan RC'den bir önceki sürümü beklememize rağmen, aslında çıkan ilk Beta'dan itibaren çevirimizi güncelliyorduk.
Şu anki yama dosyamız, eski tüm 9 sürümleri ile uyumludur) Kurulum dosyası hazırlandı Sağ tuş menüsü ve e-posta istemcisi/tarayıcı düğmeleri gibi ufak çeviri eklemeleri de bu sürümde tamamlandı (Ancak, XP gibi bazı sistemlerde, uygulama kaynaklı olarak bu kısımlarda yapmış olduğumuz çeviriler gözükmeyebiliyor efendim.
Programın yeni bir sürümü çıktığında güncelleştirdiğiniz zaman, bu kısımların da çevrildiğini göreceksiniz)