KML Okullar için Kütüphane Programı

Program Bilgi
 • Lisans
  Freeware
 • Boyut
  1,17
 • Sürüm
  1.7
 • Dil
  Türkçe
 • Geliştirici
  Tokat Kız Meslek Lisesi
İndir
TOKAT ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİ VE KIZ MESLEK LİSESİKÜTÜPHANE PROGRAMI v1.7(Yenilendi, hatalar giderildi, veritabanı sistemi değiştirildi)Okulumuzda kullandığımız kütüphane programını indirerek sınırsız olarak kullanabilirsiniz.Program ücretsizdir.
Okulumuzda yazılmıştır.Programın Özellikleri :1- Kitap kaydı, sınıf kaydı, dolap kaydı yapılabilir2- Kayıtlı kitaplar için ***verme - alma*** işlemleri yapılabilir3- Program barkod desteklidir.
kitap ***verme - alma*** işlemi barkod cihazı ile daha kolay yapılabilir.
Programın normal bir yazıcı ile barkod numarası yazdırma özelliği vardır4- Kitap geciktiren öğrencilerin listesi alınabilir5- Listeler ile tüm yılın kitap verme - alma listesi değişik şekillerde alınabilir6- En çok kitap okuyan öğrenciler, sınıflar ve en çok okunan kitaplar program ile öğrenilebilir7- Okul bilgileri ve diğer parametreler kendi okulunuza göre değiştirilebilir8- Programda istenildiği zaman bilgilerin yedeği alınabilir ve sorun çıktığında yedekler yüklenebilir9- Programda çoklu kullanıcı desteği vardır, kullanıcı hakları sınırlanabilir10- Programı kullanmak çok kolaydır.
Tüm öğrenciler rahatlıkla kullanabilir11- Programdan Windows ayarları sınırlandırılabilir.
Böylece bilgisayar güvenliği sağlanmış olur12- Programın kurulmasına gerek yoktur, EXE dosyanın çalıştırılması yeterlidirProgramın vb.
diğer özellikleri bulunmaktadır.Program ile ilgili görüşlerinizi, önerilerinizi ve sorularınızı bilalabur@hotmail.com 'a gönderebilirsiniz.