MEMA Memur Maaş Programı

Program Bilgi
 • Lisans
  Shareware
 • Boyut
  4,89
 • Sürüm
  2.55
 • Dil
  Türkçe
 • Geliştirici
  Gürcan Yücedag
İndir
MEMA Memur Maas Programi , Kamu kurumlarinda çalisam memur maaslari ödemesi yapan mutemetler için ideal bir programdir.
Programin kullaniminda herhangi bir sinirlama yoktur.
MEMA - Memur Maas Programi WEB sitemiz güncelleme tarihi itibari ile yasal mevzuata cevap verebilecek özelliktedir.
01.01.1995 tarihinden itibaren maaslar ile ilgili yasal bilgilerde program içerisinde mevcuttur.
TAKA - Tahakkuk Kayitlari Programi da MEMA içinde yeralmaktadir.
Mevcut Özellikler : - 657 sayili yasaya tabi Devlet Memuru maaslari hesabi- 14 günlük ve 1 aylik fark maaslarin hesabi- Kist Maas + Ilk Giris- Özel Gider Indirimleri (Vergi Iadeleri)- Geçmise yönelik terfi veya fark islemleri- Kayitli maas bilgileri yillarca muhafaza edilebilir ve kolayca erisilir.- Yil Sonu Emekli Sandigi Kesedegi bilgileri hazirlanmasi- Ilksan, Sendika vb Kesintileri + Detayli OHAL ve Y.Dil tazminati bilgi girisi- 1995 yilindan itibaren Yasal Bilgiler- MEB EkDers Puantaj ve Bordrosu- Personel Sayisinda sinirlama yoktur- Yazicidan maas ödemeleri ile ilgili her türlü dökümün alinabilmesi- Hasta Sevk Formu- TAKA Tahakkuk Kayitlari Programina tahakkuk verileri aktarilabilir.- Yillik Izin Formu- Yardim programi ile kolay anlasilir.
Ileride Uygulanacak Özellikler : Sözlesmeli personel maaslari hesabi - NEMA ve Tasarruf Kesintisi detaylari.
Çalisma ortami : Windows 95 veya daha üst versiyonlardir.
32 bit çalisma sisteminden de istifade edilmektedir.
Yazici olarak A3/A4 veya Letter ölçüsünde kagit kullanan Lazer veya InkJet yazicilar kullanilmasi önerilir.
Nokta vuruslu yazicilarda A3 kagitlarin yatay olarak kullanimi mümkündür.
Yükleme Sekli : MEMA Programinin çalisabilmesi için, bir kereye mahsus olmak üzere BDE (Borland Database Engine - Borland Veri Kütügü) dosyalarinin bilgisayariniza kurulmus olmasi gerekmektedir.
Yaklasik olarak 2380 kB boyutundaki BDE ve diger MEMA dosyalari WinZip ile sikistirilmis olarak sitemizden temin edilebilinir.
Internet vasitasi ile bu dosyalari temin edemeyen kullanicilar asagidaki adresten temin edebilir veya posta/kargo ile talep edebilirler.
Daha önceki versiyonlar ile çalisanlarin mevcut bilgilerinin silinmemesi sözkonusu degildir.
Sorun Çözümü : Windows95/98 uygulamalarinin ilk versiyonlarinda uzun dosya isimli dizinler ile (***Program Files*** gibi) çalisildigi taktirde, BDE/32 Bit çalismasindan kaynaklanan hata mesajlari ile karsilasilmasi mümkündür.
Programin çalismasi sirasinda karsilasabileceginiz sorunlar için email adresim kullanilabilinir.
Hatta, sorunlariniz ve önerileriniz içinde benimle irtibat kurmanizdam memnuniyet duyacagim.
Önemli Not : Maas ödemeleri ile ilgili kanun ve katsayilari degisikligini aninda sizlere aktarmam herzaman için mümkün olmayabilir.
Bu konuda aksamalar olmadan hizmetin devam edebilmesi için, kullanicilarin belli bir ücret sistemine uymalari gerekmektedir.
Bu küçük miktardaki ücret uygulamasina riayet edecek kullanicilarin islemlerinin aksamasina izin verilmeyecektir.
Ücretlendirme : Yazici dökümü alinmadigi taktirde bu programi sürekli olarak kisitlama olmaksizin ücretsiz kullanabilirsiniz.
Deneme amaçli kullanim süresinden sonra kullanicinin memnun kalmasi durumunda 100 USD gibi cüzi bir bedel ödemek sureti ile yazici özelliginide sürekli kullanim hakkina sahip olabilirsiniz.Programin düzeltilmesini gerektiren kanun degisiklikleri ve yeni sürümler lisansli kullanicinin adresine disket ile veya email vasitasyla ulastirilacaktir.
Ankara adresimizde yapilabilecek yardim ve servis hizmetlerimizden bir ücret alinmayacak olup, kullaniciya ait bilgisayar üzerinde çalismalar veya yerinde saglanacak servis hizmetleri masraflar + 15 USD/saat veya 60 USD/gün olarak degerlendirilecektir.Ilave ücret mukabilinde özel degisiklikler yapilmasi mümkündür.
Programda istenilen ilave degisikliklerde talep edilecek ücret ise, talepler dogrultusunda karsilikli olarak tespit edilecektir.