NetSupport Maneger

Program Bilgi
 • Lisans
  Shareware
 • Boyut
  3
 • Sürüm
  9.0.0
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  NetSupport
İndir
NetSupport Manager; pek çok ödül kazanmış, donanım/yazılım envanteri çıkarabileceğiniz, uzak masaüstü bağlantı ve uzak dosya dağıtımı yapabileceğiniz, geliştirilmiş güvenlik sistemi içeren bir ***Uzaktan Yönetim Yazılımı***dır.
Networkler gelişiyor, yetenekleri gün geçtikçe artıyor ve karmaşıklaşıyor.
Çeşitli platformlar, protokoller ve fiziksel ürünler, kendi ürünleri için bilişim yapılarında en çok ihtiyaç duyulan yönetim ve uzaktan kontrol olanağı sağlamak için ellerinden gelen çabayı harcıyorlar.
Tarihsel olarak Uzaktan Kontrol ve Yönetim yazılımları destek personelinin uzaktaki kullanıcının yanına gitmeden teknik sorunları çözmesi konusunda yoğunlaşmışlardır.
Kullanıcılar; çabuk yanıt almak ve kritik uygulamalarındaki sorunlarının minimum süre içerisinde giderilmesini isterler.
Bununla birlikte işletmeler sorunlarını en ekonomik yöntemle çözmek isterler.
Herbir platform, protokol ya da fiziksel ürün için ayrı kontrol ve yönetim yazılımları almak ise işletmeler açısından hiç te uygun ve ekonomik bir çözüm değildir.
NetSupport Manager, uzaktan kontrol ve yönetim yazılımlarından beklenen tüm özellikleri kapsayan, hızlı, güvenilir, etkili ve ekonomik çözümdür.
NetSupport Manager ile Toplam Sahip Olma Maliyeti ve sorun giderme süresi minimuma düşerken, destek personelinin verimi ve network'ün güvenliği (güvenli uzak bağlantılar vb.) maksimize olacaktır.
NetSupport Manager, sağladığı ıngilizce, Almanca, Fransızca, ıspanyolca, ıtalyanca, Arapça, Japonca, Portekizce gibi pek çok dil desteği ile; gelişmiş güvenliği, hızı, kullanım kolaylığı gibi pek çok avatantajı ile kullanıcıların ve destek personelinin güvenini kazanmış, aldığı ödülleri fazlasıyla hak ettiğini ispatlamıştır.