Tweaki...for Power Users

Program Bilgi
 • Lisans
  Shareware
 • Boyut
  3,73
 • Sürüm
  4.2.0
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  JerMar Software
İndir
Tweaki...for Power Users sayesinde, Windows isletim sistemlerinde (Windows 9x, 2000 ve NT 4.0) 250'den fazla degisikligi kolayca yapmak mümkün.
Üstelik Registry denen belali isten de uzak durarak.
Sag fare tusuna tikladiginizda karsiniza çikan sihirbazdan yararanarak, Windows Explorer (Windows Gezgini) içine yerlesecek kendi Tweaki menünüzü yaratabiliyorsunuz.Sistemin nasil açilacagiyla ilgili tüm seçenekleri belirleyebiliyor, hatta Internet Explorer'in daha önce ziyaret edilen Web adreslerini tuttugu deposu üzerinde de istediginiz islemleri yapabiliyorsunuz.
Diger özellikleri arasinda, bilgisayarlar arasinda ileri düzeyde klasör paylasimina izin vermek, bir NIC network kartina birden çok IP adresini atayabilmek ve Windows'u tam anlamiyla ***tweak*** etmek, yani kulagini, burnunu çekmek mümkün.
Ayni zamanda, ayarlarinizi, daha sonra baska makinelerde kullanmak üzere kaydedebiliyor, Windows'un açilirken çalistirdigi uygulamalar üzerinde denetim kurabiliyor (hatta Registry'nin sizden sakladiklarini bile) ve Windows masaüstünü istediginiz gibi düzenlemenize olanak sagliyor.
Gerçi yaptiklarinin çogunu Windows'un bedavaya verdigi TweakUI araci da yapabiliyor; ama Tweaki...for Power Users diger özellikleri ve kullanim kolayligiyla öne çikan bir yazilim.