VSO ConvertXtoDVD

Program Bilgi
 • Lisans
  Shareware
 • Boyut
  17,1
 • Sürüm
  4.0.9.322
 • Dil
  Türkçe
 • Geliştirici
  www.vso-software.fr
İndir
Sadece bilgisayarda oynatılabilen herhangi bir video dosyasını DVD medyaya aktararak, DVD Oynatıcı üzerinde de izleyebilmenizi sağlayan, DVD'lerinize menü ekleme imkanı sunan oldukça popüler bir dönüştürücü yazılım olan ConvertXtoDVD'ye ait yeni sürümü Türkçe dil desteği ile birlikte yayınlandı.Türkçe dil desteği ile birlikte gelen yazılım aracılığı ile, dönüştürme listesine eklediğiniz dosyalardan otomatik olarak DVD Menü oluşturabilecek ve çok kısa bir süre içerisinde DVD Oynatıcınızda izleyebileceğiniz görüntü DVD'leri elde edebileceksiniz.
►Oluşturacağınız DVD'lerinize eklenen menüleri özelleştirerek, DVD Oynatıcınızda nasıl görünmesini istiyorsanız o şekilde düzenleyebilir, videoların otomatik oynatılmasını sağlayabilir ve tekrar tekrar oynatılmasını sağlayabilirsiniz.►ConvertXtoDVD, gerçekten de çok meşgul olan insanların, TV dizilerine ait bölümleri ya da kendi kişisel video kayıt cihazlarındaki görüntüleri, mükemmel kalitede kısa zamanda DVD'lere aktarabilmelerini sağlayan bir yazılım.
►Sade ve kolay kullanılabilir arayüzü sayesinde, uygulamaya ait çeşitli özelliklere erişerek projenizi kolayca özelleştirebiliyorsunuz.
Örneğin .SRT veya .SUB/IDX altyazı dosyalarını ekleyebilyor ve yazıtipi ile rengine tam hakim olabiliyorsunuz.
Birden fazla ses dosyası ekleyebiliyor ya da ekli olan ses dosyalarını daha kaliteli bir kayıt olması ya da yer kazanmak için kaldırabiliyorsunuz.
Yeni sürümle birlikte gelen yeni dönüştürme motoru sayesinde, daha hızlı bir dönüştürme işlemi gerçekleştirilirken, kalite ve hız arasındaki dengeyi ayarlayabileceğiniz bir yapıya sahip oluyorsunuz.
Bu sayede DVD'leriniz, orijinal dosyalarınızdaki görüntü nasılsa, aynen o şekilde aktarılmış halde size sunuluyor.Uygulama ayrıca PAL'dan NTSC'ye veya NTSC'den PAL'a dönüşümü de gerçekleştirerek, 2 TV standartı arasında tercih yapabilmenizi de sağlıyor.
Uygulamanın genel özellikleri şöyle; * Desteklenen görüntü dosyaları: DivX, Xvid, MPEG4, MOV, AVI, WMV, WMV HD, DV, ve daha fazlası...
* Desteklenen kaynaklar : varolan dosyalar, dijital kameralar, TV / Sat , görüntü yakalama kartları.
* Desteklenen ses dosyaları: AC3, DTS, PCM, OGG, MP3, ve daha fazlası...
* Parçalar halindeki filmleri veya dizi bölümlerini, 6 saatlik materyal olarak birleştirebilirsiniz.
* Altyazı dosyaları ekleyebilir (.SRT .SUB/IDX ) renk ve yazıtipi belirleyebilirsiniz.
* Görüntü biçimi seçimi: NTSC, PAL, veya otomatik ve PULL-DOWN[birbiri arasında dönüşüm] * Resim çıkışı: Geniş ekran, Tam ekran veya otomatik * Otomatik bölümler oluşturabilir ya da kendini bölümleri düzenleyebilirsiniz * Kaynaktan doğru bir şekilde başlatıldığında, hızlı önizleme modu * DVD yapısında sabit diske kaydetme veya doğrudan boş bir DVD'ye yazma * Güvenli yazma motoru ile birlikte gelir (tüm DVD türlerini destekler) * Özelleştirilebilir arayüz (temalar vb) * Gelişmiş kullanıcılar için çeşitli seçenekler ve ayarlar * Dönüştürme hızı ve kalitesi için denetim * Hızlı ve kaliteli sıkıştırma * DVD Menü denetimi ( otomatik başlama, tekrar tekrar oynatma vb ) * DVD Menü düzenleme ( arkaplan, yazıtipi, renk ) * Çoklu dil desteği * Windows 2000 / XP / Vista için iyileştirme