32bit Internet Fax

Program Bilgi
 • Lisans
  Demo
 • Boyut
  5,8
 • Sürüm
  11.04.09
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  ElectraSoft
İndir
Göndermek ve Tek Bilgisayar veya Network, Internet veya Faxmodem üzerinden gelen çok sayıda faks alın.
32bit Internet Fax, herhangi bir belge bir faks yeteneği oluşturmak için vererek, Windows Yazıcı sistem bir faks üreten yazıcı sürücüsü ekler ve dünyanın herhangi bir faks makinesine göndermek.32bit Internet Fax size faks mesajı almak göndermek sağlayan bir programdır.32bit Internet Fax böyle Dinamik Görünüm / Kapak Sayfası, FaxBook İthalat / İhracat, Windows Dinamik Tüm Sınıf Faxmodem Sürücü ve Teknik Destek düzenle olarak yararlı özellikleri yüzlerce vardır.Eğer (hafıza ve sabit disk alanına bağlı olarak) sağlayacak bilgisayarınız ve Windows gibi her FaxBook içine çok sayıda isim ve telefon numaraları gibi alabilirsiniz.32bit Internet Fax başka görevler üzerinde çalışırken arada bir faks ya da arka planda yüksek kalitede faks çok sayıda göndermek için harika bir araç yapma, lazer kalitesinde faks çıkış verir.32bit Internet Fax demetleri en yararlı faks özellikleri ve hızlı! 32bit Internet Fax aracılığı ile bilgi aktarımı sadelik eşsiz.
Bilgisayar belge kuşak içine Faxmodem teknolojileri entegre bir FaxMail yönetim sistemidir.Çok ve / veya kısa iyi görüntü faks log kuyu içi kolları çünkü uzun faxes.32bit Internet Faks petrol şirketleri ile popüler oluşturabilirsiniz.32bit Internet Fax gönderir ve tek bir bilgisayara veya ağ modem ya da birden fazla modem ile gelen faks alabilirsiniz.
İnternet ve / veya e-posta ile gönderir İsteğe bağlı faks.bilgisayarınıza yükleyin 32bit Internet Fax ve faks göndermek için Internet bağlantınızı, e-posta ve / veya modemler kullanır.
diğer projeler üzerinde çalışırken Sen, arka planda modemlerle faks alabilir.Tek Bilgisayar ve Bir Modem Destek: Kurulumun ilk srceen iki seçenek vardır.
***Tek Bilgisayar, başlayanlar, Hızlı ve Kolay*** ve ***Internet / Çoklu Modemler, Çoklu İş İstasyonları, Adım Adım Özel***.
Eğer seçenek ***Yeni başlayanlar, Hızlı ve Kolay Tek Bilgisayarım*** ı seçin istiyorum.Ağ Desteği: yüklerken, seçmek istediğiniz olacak [İnternet / Çoklu Modemler, Çoklu İş İstasyonları, Adım Adım Özel] seçeneği.
Şimdi faks sunucu olarak birçok iş istasyonu birini atayabilirsiniz.
Bir zamanlar aynı kolaylık ve 32bit Internet Fax için ünlü oldu ki güvenilirlik ile, kendi bilgisayardan faks gönderebilir 32bit Internet Fax çalıştıran Network üzerindeki tüm iş istasyonları kurdu.o her zamanki gibi ilgili iş giderken Ardından, ve burada iyi bir parçası, o arka planda çalışmasına izin verebilir faks sunucusu tayin edilmiş iş istasyonu kullanan kişi,'s.
ayrı bir faks sunucu gerek yok.
Sadece en az bir faks modemi olan bir İş İstasyonu gerekir.32bit Internet Fax geçerli ElectraSoft faks programı yok her şey ve daha sonra bazı yok.
Göndermek ve tek bir bilgisayara veya ağ modem ya da birden fazla modem ile faks alabilirsiniz.
Isteğe bağlı olarak internet üzerinden faks gönderir.
32bit Internet Fax herhangi bir belge bir faks oluşturmak ve herhangi bir ve dünyadaki tüm faks göndermek yeteneği vererek, sistem için bir faks üreten yazıcı sürücüsü ekleyecektir.Bu size bir grup insan bir faks göndererek iseniz, dört kat daha hızlı göndermek anlamına gelir.
diğer ElectraSoft faks programları ile karşılaştırıldığında, 32bit Internet Fax biraz farklı bir görünüme sahip yeni bir arayüze sahip ve hissediyorum.
Eğer 32bit Internet Fax çalışırken modeminizin işlevselliği ile karışmaması için 32bit Internet Fax yapılandırabilirsiniz.
Eğer 32bit Internet Fax içine başka ElectraSoft faks programı adresinin FaxBooks alabilirsiniz.Eğer 1 modem ile faks yazılımı kullanıyorsanız, biz Zyxel tarafından yapılan faks modemler öneririz.
İyi bir faks modem Zyxel gidin.Bir kerede birden fazla telefon hattı üzerinde faks göndermek istiyorsanız, şimdi yeni faks programı ile ki, 32bit Internet Fax yapabilirsiniz! 32bit Internet Fax ile, tek bir bilgisayarda, aynı anda birden fazla modem kullanarak yararlanabilirsiniz.
Ya tek bir bilgisayar üzerinde 4 modemlere kadar olabilir veya bir 4-in-one modem kartı alabilirsiniz, 4 telefon hatları destek olabilir.Burada / line modemler mevcut 4 port var sitelerin bir çift vardır.
Mainpine ve PerleBu modemler birini kullanıyorsanız, bizimle deneyimlerini paylaşmak lütfen.verimlilikte bir kenarına doğru ofis başlayın.
geleceğin iyi donanımlı işyeri biri ol.
bugün yap!Gereksinimleri:· Fax Modem· Internet bağlantısıSınırlamaları:· Ne zaman az beş dolar aylık ücret, artı ABD & Kanada içinde faks göndermek için sayfa başına sadece yedi sent bir ücret tahsil edilecektir Internet faks hesabı için kaydolunDemo sürümünde · Size sadece tek bir toplu iş 3 alıcıya maksimum gönderebilirsinizEkran ufak atYenilikler Bu Sürümdeki: [ tam changelog okumak ]Faks-Akümülatör ¨ Accum faks çok sayfalı bir faksı tbuild.· 64bit baskı tfax.Okunanlar ve Yazýlanlar dan · View Olay Hata mesajları.· View SendQueue ve Giden gelen kapak sayfası.acil bir öncelik faks gönder ·.yeni faks makineleri ile · Geliştirilmiş uyumluluk.· Tarih desteği.
Seçmek ABD, İngiltere ya da Dünya.· Zaman desteği.
Seçmek 12 saat veya 24 saat.· Convert / İleri herhangi bir belge tFax AddOn.· TFax API Çoklu alıcı hatlarını destekleyen gönder.SMTP ve 25/100 POP sunucusunun bağlantı noktası numarasını toverride · Seçeneği.[PgUp] ve [PgDn] kullanılarak · Traverse önceki veya sonraki olay.[Ctrl-PgUp] ve [Ctrl-PgDn] kullanılarak · Traverse önceki veya sonraki faks.· Monitör tüm iş istasyonlarından güncel olaylar.· Windows Vista [ElectraSoft Vista Faks] sizin için oluşturulur.· Sözel Şikayet sonra her olay kendi herhangi bir WAV dosyasını seçmenizi sağlar.° Gelen Kutusu, Giden SendQueue, FaxBooks performansı geliştirildi.· Defered Internet yüksek hızda göndermek için sonuçlar gönder.tfour modemler kadar Destekler.° Gelen Kutusu, Ou performansını Geliştirilmiş ...bilgiarsivci