ACE Mega CoDecS Pack

Program Bilgi
 • Lisans
  Ücretsiz
 • Boyut
  49,2
 • Sürüm
  6.03
 • Dil
  Ingilizce
 • Geliştirici
  Galgonet
İndir
ACE Mega CoDecS Pack yazılım dünyasının en gelişmiş ses-video çözücü paketlerinden biridir.
Yazılım sahip olduğu çözücüler ile bilgisayarlarda kullanılmakta olan tüm ses ve video dosyalarını oynatabilmenizi sağlamaktadır.
Bilindiği üzere ***codec***ler sıkıştırılmış ses ve video dosyalarının oynatılmasını sağlayan ek sistem dosyalarıdır.İngilizce açılımı ***compression/decompression module*** olan ***codec*** sözcüğünü kendi dilimizde çözücü biçiminde tabir etmemiz daha uygun olacaktır.
Dosya biçimlerinin bilgisayar sistemleri üzerinde daha az yer kaplamalarını sağlamak amacıyla belirli şifreleme metodları kullanılarak çözünürlük, saniye başına yenileme hızı gibi ayarlar yeniden yapılandırılmaktadır.
Her bir ayrı yapılandırma ile farklı biçimler elde edildiğinden tüm bu biçimlerin oynatılabilmesi için özel olarak kodlanmış dosyalar çözücüler yardımıyla açılabilmektedir.
İşte bu durumda sahip olunan tüm popüler çoklu ortam dosyalarının sorun yaşanmadan izlenebilmesi için çözücülerin birarada bulunduğu paket yazılımlara ihtiyaç duyulmaktadır.Çözücülerin yanısıra dosya parçalama-birleştirme araçlarına, BSPlayer, Media Player gibi oynatıcılara, ses kayıt ve işleme araçlarına, ses-video biçim dönüştürücülerine, filtrelere, CD-DVD sürücüleri için bilgilendirme araçlarına sahiptir.
Çeşitli kurulum seçeneklerine sahip olan yazılımın sunduğu tüm imkanlardan yararlanabilmeniz için ***Professional*** seçeneğiyle kurulum yapmanız gerekmektedir.
Yazılımı sisteminize kurmadan önce çalışan tüm ses ve video uygulamalarını kapatmalı ve eğer yazılımın sisteminizde kurulu eski bir sürümü mevcutsa mutlaka kaldırmalısınız.
Ardından bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz ACEMCP603PRO.exe adlı çalıştırılabilir uygulama dosyasına tıklayarak kurulum işlemine başlayabilirsiniz.
Kurulum sırasında hangi araçların sisteminize kurulacağını seçmeniz gerekmektedir.
Profesyonel bilgisayar kullanıcıları istedikleri araçları seçerek ayarları özelleştirebilirler fakat normal bilgisayar kullanıcılarının yukarıda da belirtildiği üzere ***Professional*** seçeneğiyle kurulum yapmaları en doğru olandır.
Kurulum sırasında Access violation at address 00000000.
Read of address 00000000.
şeklinde bir uyarı iletisi almanız durumunda yapmanız gereken; Windows>Systems>3ivx dizinini silerek kuruluma yeniden başlamaktır.