Acronis True Image Home 2012

Program Bilgi
 • Lisans
  Shareware
 • Boyut
  214
 • Sürüm
  16
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  Acronis
İndir
Acronis True Image ile komple bir PC yedekleme ve sabit disk bölümleri (ya da seçili klasör yapıları) disk görüntü yaratmak ve bunları güvenli bir yerde saklamak için sağlar geri yükleme sistemi sağlar.
Yedekleme görüntüleri için bilgisayarınızda Windows veya programları yeniden yüklemek zorunda kalmadan önceki bir duruma geri böylece, tüm programlar ve ayarları ile Windows da dahil olmak üzere tüm sistem bölümü içerebilir.
Acronis True Image böylece disk görüntüleme özellikleri, geleneksel yedekleme işlevler ekleyerek, seçilen dosya ve klasörler için artımlı ve farklı yedeklemeler gerçekleştirebilirsiniz.Disk görüntüleme işlemi sırasında bilgisayarınızda kullanmaya devam edebilirsiniz, hiçbir sistem yeniden başlatma gerekli değildir.Program ayrıca erişilemez hale durumunda, bilgisayarınızı geri yüklemek için Rescue Disk oluşturabilirsiniz.
Diğer özellikleri arasında entegre CD / DVD yakma, disk klonlama, planlanan işlemler, dosya istisnalar, şifre korumalı yedekleri ve güvenli bir şekilde korunan bir bölümü disk görüntüleri depolamak için olanak sağlar Acronis Secure Zone, içerir.Bu programı sitemizden son sürüm olarak indirebilirsiniz...Deneme sürümü.
Tam Sürüm Ücreti 49.99 $’ dır