Acronis True Image Home 2013

Program Bilgi
 • Lisans
  Demo
 • Boyut
  226
 • Sürüm
  16.0.0.5551
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  Acronis
İndir
PC yedekleme ve geri yükleme sistemi Acronis True Image Home komple bir PC yedekleme ve sabit disk bölümleri için disk görüntülerini (veya seçili klasör yapılarını) oluşturmak ve güvenli bir yerde saklayabilmenizi sağlayan güzel bir sistem geri yükleme programıdır.
Yedekleme görüntüleri Windows veya programlardan birini yeniden yüklemek zorunda kalmadan bir önceki durumuna bilgisayarınıza geri yükleyebilirsiniz, böylece tüm program ve ayarları ile Windows dahil olmak üzere tüm sistem bölümü, içerebilir.
Acronis True Image Home deki disk görüntüleme özellikleri, geleneksel yedekleme işlevi ekleyerek, seçilen dosyalar ve klasörler için artımlı ve diferansiyel yedekleme yapabilirsiniz.
Siz disk görüntüleme işlemi sırasında PC'nizi kullanmaya devam edebilirsiniz, hiçbir sistem yeniden başlatmaya gerekli değildir.
Program aynı zamanda PC'nizde ulaşılmaz bir durumunda bilgisayarınızı geri yüklemenize olanak tanır Rescue Disk oluşturabilirsiniz.Diğer özellikleri güvenli bir şekilde korunan bir bölümünde disk görüntüleri saklamak için entegre CD / DVD yazma, disk klonlama, zamanlanmış işlemleri, dosya istisnalar, şifre korumalı yedekleme ve Acronis Secure Zone içerir.
Acronis True Image yüklemeyi tamamlamak için önce e-posta yoluyla ücretsiz bir deneme kodu gönderir.Deneme Sınırlamalar: 30 günlük deneme.
Bazı özellikleri devre dışı.