Ashampoo Anti-Malware

Program Bilgi
 • Lisans
  Süre/Ku
 • Boyut
  114,4
 • Sürüm
  1.2.1
 • Dil
  Ingilizce
 • Geliştirici
  Ashampoo GmbH & Co. KG
İndir
Ashampoodan yeni ve mükemmel bir güvenlik yazilimi daha! Ashampoo Anti-Malware genis kapsamli yapiya sahip, bir kötü niyetli yazilimlari engelleme aracidir.
Yazilim oldukça kapsamli olan imza veritabani ile hemen hemen her türden zararliya karsi sisteminizi koruma altina almayi amaçlar.
Ashampoo Anti-Malware yazilimi Ashampoo AntiVirus ve Ashampoo AntiSpyWare yazilimlarinin resmi halefi olarak gelistirildi ve bu iki yazilimin sahip oldugu teknolojileri bir arada topladi.
Bu sayede çok daha güçlü bir güvenlik yazilimi ortaya çikti.
Ashampoo Anti-Malware bilgisayarinizi tüm dis tehditlere karsi korumasinin yani sira; sahip oldugunuz verilerin güvenligini de saglar.
Yazilim bilgisayarinizi; virüslere, casus yazilimlara, truva atlarina, solucanlara, kötü niyetli yazilimlara, ***rootkit***lere ve reklam yazilimlarina karsi koruma saglar.
Yazilimin Genel Özellikleri:-Bütünlesmis 2 ayri tarama motoru sayesinde virüslere, casus yazilimlara, truva atlarina, klavye kayit tutucularina, ***rootkit***lere, reklam araçlarina ve diger tüm kötü niyetli araçlara karsi koruma saglar.-Sistem üzerinde yapilan tüm dosya islemlerini izler, yani anlik tarama yaparak dosyalara bulasmaya çalisan zararlilari durdurur.
Bu sayede bilinen yani veritabaninda imzasi bulunan tüm zararlilari engeller.-Sezgisel tarama teknolojisi ile bilinmeyen zararlilara karsi, onlarin olasi hareketlerini inceleyerek koruma saglar.
Bu sayede hem bilinen hem bilinmeyen zararlilardan bilgisayariniz korunmus olur.
-Internet üzerinde dolasan 3.000.000dan fazla zararliya karsi koruma saglar.
-Rootkit Detector 2 ile görünmez tehditlere karsi gelistirilen koruma teknolojisine sahiptir.-Microsoft Windows 7 ile tamamen uyumludur.-Gerçek-zamanli koruma teknolojisine sahiptir.-Bu teknoloji sayesinde tarayici eklenti zararlilarina, istenmeyen LSP yüklemelerine, istenmeyen sistem baslangiç araçlarina, ActiveX bilesenlerine, internet üzerinde açilan istenmeyen pencerelere karsi oldukça saglam bir koruma saglar.-Ashampoo WinOptimizer serilerinde yer alan bazi araçlar Windows 7 isletim sistemi ile uyumlu olacak biçimde gelistirilip bu yazilima dahil edilmistir.
Bunlar;-File Wiper: Dosyalari sabit diskinizden tümüyle siler.-Internet Cleaner: Tarayici önbelleklerini, çerezleri ve internet tarihçesini temizler.-Hostsfile Checker: Hostlari denetler ve süpheli DNS girislerini engeller.-ADS Scanner: NTFS ciltlerinde görünmeyen zararlilari siler.-Start-up Tuner: Sistem baslangiç araçlarini düzenler.-Process Manager: Sistemde çalisan tüm islemleri yönetebilmenizi saglar.Editörün Yorumu: Günümüz güvenlik yazilimlari içerisinde sahip oldugu güvenlik teknolojilerini düsünürsek denenmesinde mutlaka fayda olacagina inandigim bir yazilim.
Yillardir gelistirilmeye çalisan bir veritabanina sahip.
Gerçekten islevsel araçlari var.
Ev kullanicilari için rahatlikla alternatif bir güvenlik yazilimi.
Not: Yazilimin normal deneme süresi 10 gündür.
Bunu 30 güne çikartmak için gerekli kayit kodunu buraya tiklayip, adimlari izledikten sonra e-posta hesabiniza gelecek olan postadan edinebilirsiniz.
Tam sürüm fiyati 39.99 dolardir.