Compare Advance 1.2.1

Program Bilgi
 • Lisans
  Süre/Ku
 • Boyut
  2,85
 • Sürüm
  Son SÜrüm
 • Dil
  Ingilizce
 • Geliştirici
  BauerApps
İndir
Compare Advance, kullanımı kolay, gelişmiş dosya, klasör kıyaslama, senkronize (birbirine uydurma/eşzamanlılık) ve yedekleme aracıdır.
Yerel sürücü, çıkartılabilir medya (CD, DVD gibi), ağ gibi ortamlardan klasörler içindeki dosyalar arasındaki farkları farklı renklerle gösterebilir.
Bu dosyaları silebilir ve kopyalayabilirsiniz.Program sayesinde masaüstü bilgisayar ve dizüstü bilgisayar arasında dosyalar arası senkronize işi yapabilirsiniz.
Önemli dosya ve klasörlerinizi sıkıştırarak ya da sıkıştırmadan yedekleyebilirsiniz.
Program, içindeki ayrıntılı bir günlük aracı sayesinde yapılan işleri kaydedebilir.Özelleştirilebilir yapısı sayesinde çeşitli ayarları düzenleyebilirsiniz.
Programı isterseniz Windows Gezginiyle bütünleşik yapı olarak kurabilir ve programa daha kolay dosya gönderebilirsiniz.Compare Advance ile kısaca, iki klasör kıyaslanarak içeriği karşılaştırılabilir.
İki klasör içindeki dosya sayısı, boyutu, aynı ve farklı olan dosyalar tespit edilebilir.Özellikler:-Bir ana klasör içindeki alt klasörleri de kıyaslamaya dahil edilebilir veya hariç tutabilirsiniz.-İki dosya arasındaki ayrımları özet olarak bir dosya içinde istatistiğini gösterebilir.-Esnek dosya yapısıyla ihtiyacınıza uygun dosyaları seçebilir.
Sütun başlığına göre dosya listesini sıralayabilir.-Dosyalar arasında farkları, boyutları vurgulayarak gösterebilir.-İki dosyayı yan yana açarak kıyaslayabilir.-Ayrıntılı günlük dosya tutma sayesinde hata ve işlemleri kaydedebilir.-Windows Gezginiyle bütünleşik yapı kurulabilir.-Simgeleri liste, ağaç, gezgin görünümde kullanabilirsiniz.-Kıyaslama yapılan çalışmayı rapor olarak kaydedebilir.
Bu rapor içeriğini isteğinize göre ayarlardan düzenleyebilirsiniz.-Bir folderpoints (bir klasör ya da ZIP dosyanın ekran görüntüsü) alabilir.Programın lisanslı fiyatı ise 24.95$dır.