Program Bilgi
 • Lisans
  Demo
 • Boyut
  469
 • Sürüm
  1.6.2.14
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  Softexe.com
İndir
Cursor Hider daha verimli çalışmanıza yardımcı olacak faydalı bir uygulamadır.Klavye ve döner gösterici bir fare eylemleri ile çalışırken Cursor Hider (fare imleci şimdi girilen metin dahil değildir) çalışan bir yerden fare işaretçisi kaldırır.Örnek:Eğer doldurma formu ile bir web sitesini ziyaret etmek için gidiyor.
www.yeniprogram.gen.tr - tarayıcınızın adres çubuğunuza ilk yazdığınız da URL sayfanızda çıkacaktırURL kontrol etmek için elle ve dışarı taşımak fare işaretçisi içine fare almak zorunda.İmleç Hider ile fare işaretçisi şimdi ilk tuş vuruşlarını ve hiçbir şey bloklar URL sonra kaybolur.Site yüklenir.
Eğer fare alıyor bir alana gelip ilk isim yazarak: John.
Dur! Ne Joh veya Jon girdiniz?Imleç Hider işinizi hızlı olmasına yardımcı olur.
Eğer yazdığınız görüyoruz.
Gereksiz hareketler (hareket fare işaretçisi dışında) yoktur.Cursor Hider olmadan Video klip - görüntünün üzerinde gösterici.Cursor Hider ile - gösterici 1-2 saniye içinde kaldırılır.Eğer her fare işaretçisi kapatabilirsiniz.
Bu dokunmatik ekranlı cihazlar için çok kullanışlı bir seçenektir.Sınırlamaları:· 30 gün denemeBazı özellikleri devre dışı °Yenilikler Bu Sürümdeki: [ Cursor Hider ]