Desktop Reminder

Program Bilgi
 • Lisans
  Freeware
 • Boyut
  9,8
 • Sürüm
  2.8
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  Polenter - Software Solutionss
İndir
Masaüstü Hatırlatma Windows, görevleri ve kolay bir şekilde diğer todos 'yönetmek için ücretsiz bir görev planlayıcısı olduğu.
Windows'un başlangıç ​​daima sırasında o gün için acil olan bütün görevleri listeler.
durumda, zamanı geldiğinde, gösterilecek uyarı mesajı göre, ayrıca tanımlanmış görev günün zamanı.Neden Windows için her görev planlayıcısı daha iyi Masaüstü Hatırlatma nedir?yerine diğer görev planlayıcısı Masaüstü Hatırlatma kullanmanın iki avantajı vardır:· Sen bile birkaç ay önce görevi hakkında haberdar olabilir.
Böyle bir şekilde, zamanında her uzun vadeli sözleşme (yani sözleşme cep telefonu) sağ çıkmak edebiliyoruz.· Girişine gerek yoktur can sıkıcı başlamak / görev için günün zamanı sonu - zaman babaannenin doğum günü ne olduğuna, kimin umurunda? Eğer kullanım kolaylığı kazanmak.
Görev için günün zamanı tanımlarsanız, erken görevi hakkında (birkaç saat bir dakika aralığında) haberdar yeterli olabilir.Masaüstü Hatırlatıcı sizin işlerinizi ve diğer faaliyetler yönetmenize yardımcı olacak kullanışlı bir görev planlayıcısı olduğu.Burada ***Masaüstü Hatırlatma*** bazı temel özellikleri şunlardır:· Bir görev için günün / bitiş zamanı giden, baştan giriş gerek yok,· Takvim hafta ile 12 ay takvimi,· Görev bildirim ilerdeki birkaç ay için,Windows kültür ve bölge ayarları ile ilgili · Otomatik zaman biçimlendirme ve haftanın ilk gününü,· Kolay kurulum / kaldırma.Gereksinimleri:· .
NET Framework 2.0