DeviceLock

Program Bilgi
 • Lisans
  Shareware
 • Boyut
  1
 • Sürüm
  8.2.68523
 • Dil
  Ingilizce
 • Geliştirici
  www.devicelock.com
İndir
DeviceLock Dışarıdan gelen tehditlere karşı kullanabileceğiniz birçok güvenlik programı bulabilirsiniz.
Buna karşılık çalıştığınız şirkette ya da sahip olduğunuz şirketin, şirket içi veri güvenliğini nasıl sağlayabilirsiniz? Kısa bir örnek ile konuyu özetleyelim.
Bir yazılım firmasında çalıştığınızı varsayalım.
3 aydır üzerinde çalıştığınız bir proje...
Bir sabah işyerinize geliyorsunuz, projenizin bilgisayarınızdan silindiğini ya da bir başka arkadaşınızın projesinde sizin çalışmalarınızı görüyorsunuz.
Sanırım bu durum son derece sinir bozucu olurdu.
Bu gibi benzer durumları yaşamamak için DeviceLock'ı önce bir inceleyin.
Eminim şirket içi güvenlikte kendiniz için ihtiyaç duyacağınız güvenlik sistemini bulacaksınızdır.Active Directory Grup Policy ile pek çok kullanıcı yetkisini belirleyebilirsiniz ama uç noktalardaki takılıp çıkarılan cihazlara erişimi kontrol edemez veya erişim için belli zaman aralıkları koyamazsınız.
Ve sizden bu cihazlara erişimi kontrol etmeniz, ayrıca bunları raporlayabilmeniz isteniyorsa, aradığınız çözüm DeviceLock 'tur.Anahtar özellikleri şöyle özetlenebilir:- USB ve Firewire portlar, WiFi ve Bluetooth adaptörler, CD-ROM'lar, disket sürücüler ve diğer sökülüp takılan cihazlar için merkezi erişim denetimi- Ağa bağlı olan ve olmayan sistemleri denetleyebilme- İsterseniz sadece önceden belirlenmiş USB portların kullanıma açık olması ve tüm diğerlerine erişimi engelleyebilme özelliği (USB white list)- Disklerin yanlışlıkla formatlanmaya karşı korunabilmesi- Seri ve paralel portlardaki erişimin denetlenebilmesi- Bir Active Directory ortamında, izin ve ayarların Group Policy ile dağıtılabilmesiNot: Programın Türkiye satışını Elmer Yazılım şirketi yapmaktadır.
Ayrıntılı bilgiyi www.elmer.com.tr adresinden ya da Elmer Satış Departmanından edinebilirsiniz.