Extreme Picture Finder

Program Bilgi
 • Lisans
  Demo
 • Boyut
  2,7
 • Sürüm
  3.14
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  www.exisoftware.com
İndir
İnternette dolaşırken çeşitli sitelerde görmüş olduğunuz özellikle resimleri tek tek indirip bilgisayara kaydetmek oldukça zahmetli ve zor bir iştir.
Extreme Picture Finder sayesinde internette bulduğunuz, gördüğünüz resim, müzik, video ya da diğer dosya türlerini indirebilirsiniz.
Programın Türkçe'yi de desteklemesi sayesinde kolay bir şekilde kullanabilir ve gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz.
Ana menüde bulunan 'Yeni Proje' butonuna basarak işe başlayabilirsiniz.
İlk gelen pencereye indirilecek site adresi yazılır.
Eğer site parola korumalı ise gerekli alana kullanıcı adı ve şifre yazılması gerekir.
Daha sonra proje başlığı ve kategori oluşturabilirsiniz.
TGP ya da düzenli site türünden birini seçebilirsiniz.
Eğer düzenli araştırma isterseniz alacağınız veriler için tüm site, sadece belli site araştırması yapabilir, ayrıca tüm bağlantıları takip edip sadece araştırma derinliğini de sınırlayabilirsiniz.
Bu dosyaların bilgisayarda saklanması için programın önerdiği klasörü seçebilir ya da kendi belirteceğiniz klasöre depolayabilirsiniz.
Bununla birlikte eğer 'sitedeki dosya düzenini kullan' seçeneğini etkinleştirirseniz veriler sitedeki haliyle kaydedilir.
Gelişmiş dosya özellikleri düzeniyle dosya boyutu, site araştırma süzgeci gibi çeşitli düzenlemelerde yapabilirsiniz.Özellikleri:-İnternette bulduğunuz resim, müzik, video ya da diğer dosya türlerini indirebilirsiniz.+Resim dosyaları: JPEG, GIF, PNG, BMP...+Video dosyaları: AVI, MPEG, MPG...+Ses dosyaları: MP3, OGG, WAV...+Diğer dosya türleri: ZIP, RAR, EXE, PDF...-Yerleşik web resim arama motoru.-Düzenli site ya da TGP (Küçük görünümlü galeri siteleri) türlerinden biri seçilebilir.-Parola korumalı sitelerden dosya indirilebilir.-Yerleşik küçük resim ve sunum durumunda izleme yapılabilir.-Kullanıcı dostu arayüz.-Türkçe dahil çoklu dil desteği.-Dosya boyut sınırı, URL süzme ve diğer değiştirilebilir ayar seçenekleri.Türkçe kurulum hakkında:İndirmiş olduğunuz dosyaya çift tıkladığınızda (özgün program kapalı olmalıdır) 3 adımlık kurulum sihirbazı devreye girer.
Adımları takip ettiğinizde dil dosyası yüklenir ve program Türkçe'ye döner.Kısıtlama:Programı 20 gün ücretsiz deneyebilirsiniz.
Ayrıca 10.000'den fazla dosya indirmez.Programın kısıtlamasız 1 yıllk lisanslı fiyatı 29.95$, ömür boyu lisanslı fiyatı ise 49.95$'dır.