Program Bilgi
 • Lisans
  Freeware
 • Boyut
  1
 • Sürüm
  4.6.2.2
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  Eric Lawrence
İndir
FiddlerHiç kendinizi Microsoft Internet Explorer Web uygulaması ile etkileşimde kenadinizi merak ettiniz mi? Eğer izini olmayan bir garip performans darboğazı karşılaştı mı? Hangi hakkında çerezler, gönderiliyor ya da ne içerik indirilen önbelleklenebilir olarak işaretlenir merak ediyorsunuz? FiddlerKemancı ve bu sorulara cevap çok daha fazla yardımcı olabilir.
Kemancı bilgisayarınız ve Internet arasındaki tüm HTTP trafiği günlükleri bir HTTP hata ayıklama proxy.
FiddlerKemancı tüm HTTP trafiği, set kesme noktaları ve gelen ve giden veri ile ***keman*** kontrol sağlar.
Kemancı sadece HTTP trafiğini ortaya çıkarır çünkü ve kullanıcı dostu bir formatta yapar Netmon veya diğer ağ debugger'lar daha kullanımı çok basittir.Kemancı PowerToy basit ama güçlü bir Microsoft JScript.
NET olay tabanlı komut dosyası alt yeterince HTTP hata ayıklama görevlerin geniş bir dizi destek esnek içerir.
Microsoft.
NET Framework üzerinde C # ile yazılmış, Fiddler Internet Explorer için desteklenmeyen bir yeti olarak kullanılabilir.Gereksinimleri:· Microsoft.
NET Framework v2.0 veya üstü· 10 megabayt disk alanı· 800MHz işlemci (Çığlıklar 3GHz at)· 128 megabayt RAM (512MB + tavsiye)Yenilikler Bu Sürümdeki: [ tam changelog okumak ]· Ekleme! Dns ve [host] Giriş sekmesine liste DNS bilgi için [hostname] nslookup· Ekleme! QuickExec için PORT [CERTHOSTNAME] dinlemek° / Silverlight / flash / video / font ses ekleme / HTTP-POST Oturum simgeleri· Revamp birkaç araç çubuğu simgeleri· Enable + / - otomatikcevaplayıcı kullanarak gecikme ayarlamaları· Fiddler.ui.inspectors.request.alwaysuse ve fiddler.ui.inspectors.response.alwaysuse tercihleri ​​ekle· Değiştirilmedi breakpointed oturumları görmezden ***Un-Marked Kaldır***· Fiddler.ui.CtrlX.KeepMarked eklendi ve # (CONFIG.iPromptBeforeClearAll yerine) fiddler.ui.CtrlX.PromptIfMoreThangecikme opsiyonu · Ekleme Screenshot araç çubuğu komutu· Gecikmeli oluşturma FiddlerScript true pref ***fiddler.script.delaycreate*** varsayılan arkasında dosyası· Ekleme IE10 User-Agent kuralları varsayılanPerformans menüye · Ekleme AlwaysFresh seçeneği· Ekleme fiddler.requestbuilder.followredirects.max tercihiCTRL kısayol tuşu ile · Ekleme actInvertSelectedSessions () + IHakkinda ·: ağ şimdi hakkında eşanlamlıdır: connectoidsSELECT@REQUEST.HEADER DEĞER, kullanım için * · Ekleme destek varlığının denetlenmesi ...