GrieeX Film Arşiv Programı

Program Bilgi
 • Lisans
  Freeware
 • Boyut
  9,44
 • Sürüm
  2.1.6
 • Dil
  Türkçe
 • Geliştirici
  Durmuş ALTIN
İndir
GrieeX Film Arşiv Programı kullanışlı ve kolay anlaşılır arayüzü ile film arşiv meraklılarının bütün ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Genel Özellikler:-Kullanışlı ve kolay anlaşılır arayüz.-Filtreleme kriterleri (Orjinal İsim, Türkçe İsim, Yönetmen, Gösterim Tarihi vs.)-IMDB sitesinden İngilizce bilgi alma1.
Film Adı2.
Gösterim Tarihi3.
Yönetmen4.
Kategori5.
Süre6.
Dil7.
Konu8.
Imdb Puan9.
Imdb Oy10.
Oyuncular11.
Senaryo12.
Ülke13.
Imdb Resim-Beyazperde sitesinden Türkçe bilgi alma1.
Türkçe isim2.
Türkçe konu-Film.gen.tr sitesinden Türkçe bilgi alma1.
Türkçe isim2.
Türkçe konu-Sinema.com sitesinden Türkçe bilgi alma1.
Türkçe isim2.
Türkçe konu-Sinematurk sitesinden Türkçe bilgi alma1.
Türkçe isim2.
Türkçe konu-Amazon sitesinden büyük boy film afişi alma-Dvdempire sitesinden büyük boy film afişi alma-Moviegoods sitesinden büyük boy film afişi alma-Filme ait dosya bilgilerinin okunması.Yeni Sürümdeki Değişiklikler:-Beyazperde güncellemesi yapıldı.-Moviegoods güncellemesi yapıldı.-İstatistiklere Release Grup eklendi.Desteklediği Dosya Biçimleri :Video : MKV, OGM, AVI, DivX, WMV, QuickTime, Real, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DVD (VOB)(Çözücüler: DivX, XviD, MSMPEG4, ASP, H.264, AVC...) Ses : OGG, MP3, WAV, RA, AC3, DTS, AAC, M4A, AU, AIFF-Diğer film arşiv programlarından import (verileri GrieeX veritabanına otomatik alma) işlemi.
GrieeX Import modülü ile Diviks, DivXTurk, PivX, DivxARC, All My Movies, eXtreme Movie Manager programlarında kayıtlı filmlerinizi çok kolay bir şekilde GrieeX programına aktarabilirsiniz.-Veritabanınızda bulunan filmleri bir tuşa basarak Excel ortamına aktarıp arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.-Imdb Toplu Güncelleme Modülü ile kayıtlı filmlerinizin tamamını veya seçeceğiniz kadarını otomatik olarak Imdb güncel bilgilerini bir tuş yardımıyla güncelleyebilirsiniz.-İstatistikler ekranı ile kayıtlı filmleriniz hakkında genel bilgiler edinebilirsiniz.
-Diğer film arşiv programlarından import (verileri GrieeX veritabanına otomatik alma) işlemi.
GrieeX Import modülü ile Diviks, DivXTurk, PivX, DivxARC, All My Movies, eXtreme Movie Manager programlarında kayıtlı filmlerinizi çok kolay bir şekilde GrieeX programına aktarabilirsiniz.
Programın ekran görüntülerine buradan ulaşabilirsiniz.Önemli Not: Programın çalışabilmesi için Net Framework 3.5 gerekmektedir.
Eğer NET Framework 3.5 sisteminizde yüklü değilse buradan indirebilirsiniz.