Internet Download Manager

Program Bilgi
 • Lisans
  Süre/Ku
 • Boyut
  4,4
 • Sürüm
  6.08
 • Dil
  Türkçe
 • Geliştirici
  Tonec Inc
İndir
Internet Download Manager ; dosyaların indirme hızını artıran, indirilen dosyanın kaldığı yerden devam etmesini (resume) sağlayan, bünyesinde zamanlama özelliği barındıran ve indirilecek her türlü dosyayı yönetme olanağı sunan bir indirme yöneticisidir.
Program ile bağlantınızın kesilmesi sırasında yarıda kalan dosyaların indirilme işlemini kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz.
Dosyaları hızlı bir şekilde indirebilir, ne zaman indirileceğini zamanlayabilirsiniz.
Bu indirme yöneticisi FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerini, Proxy sunucularını, güvenlik duvarlarını (firewall), çerezleri (cookie), MP3 ses dosyalarını ve MPEG video içeriklerini destekler.
Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm popüler tarayıcılara entegre olarak işleyici bulundurur ve sorunsuz bir şekilde çalışır.
Basit grafikli kullanıcı arayüzü ile kullanıcı dostu ve kolay kullanımlıdır.Yazılımın Genel Özellikleri-Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm tarayıcılarla sorunsuz çalışabilme-Desteklediği tarayıcılarda bir linki tek tıklama ile indirme-Hızlı indirme (üretici, Internet Download Manager in DAP ve Getright programlarından daha hızlı indirme yaptığını iddia ediyor.)-indirmeyi durdurup, kaldığı yerden devam ettirebilme-indirme zamanını belirleme-Tamamlanan dosyalar için otomatik virüs denetimi-Özelleştirilebilir arayüz-Hızlı güncelleme-Sürükle-Bırak desteği-İsteğe göre 1-2-4-8 ve 16 kanaldan indirme yapabilme-ZIP önizleme-FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerini destekleme-Olaylarda ses çıkartabilme-Komut dizisi kullanabilmeYazılımın Bu Sürümündeki Değişiklikler-Vista sorunları giderildi.-YouTube, Google Video ve MySpace TV üzerinden video indirme özelliği eklendi.-IE7 ve Firefox desteği geliştirildi.Internet Download Manager Türkçe YamaInternet Download Manager programını Türkçe olarak kullanmak istiyorsanız buraya tıklayarak 25 KB boyutundaki Türkçe dil desteğini indirebilirsiniz.
Yamayı kurmak için tek yapmanız gereken; indirdiğiniz ZIP dosyasını programın kurulu olduğu dizindeki ***Language*** klasörüne (C:Program FilesInternet Download ManagerLanguages) çıkartmak ve programı çalıştırıp ***View>Language*** kısmından Türkçeyi seçmek! Not : Internet Download Managerı hiçbir kısıtlama olmaksızın kullanmak istiyorsanız 24.95$ ödeyerek satın alabilirsiniz.
internet download manager indir