Light Developer

Program Bilgi
 • Lisans
  Demo
 • Boyut
  2
 • Sürüm
  7.6
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  stepok.com
İndir
Light Developer Dijital fotoğraf Işık Geliştirici (eski Turbo Photo) görüntü düzenleme hakkında çok fazla bilgi gerektirmeden profesyonel görüntü donanım seçenekleri sunuyor.
Light Developer resminizdeki yanlışlık nedir gibi bir soru soran diyalaog gelir ve size farklı seçenekler sunar.Daha sonra sürekli olarak olası seçenekleri önizlemelerini ve nasıl orijinalleriyle karşılaştırma yaparken sizin imajını düzeltmeyi veya daha ileriye adım adım götürür.Siz sadece elle daha da geliştirmek için ayarlarını geliştirebilirsiniz.
Light Developer Birçok durumda, bazı ince ayar gerekebilir isede birkaç dakika içinde mükemmel bir imaja dönüştürdünüz, ortalama bir fotoğrafı açmak mümkün olacak.
Pozlama, renk, kompozisyon, netlik ve kontrast kolaylıkla hakim olabilir ve kontrol edebilirsiniz.Daha ileri kullanıcılar düzenleme süreci üzerinde tam kontrole sahip manuel ayarlamaları seçenekleri ve araçlarını kullanabilirsiniz.
Işık Geliştirici renk dengesi ve HSB modu ayarı, gürültü azaltma, cilt güzelleştirme, döndürme, kırpma, hata giderme, filtre efektleri, dinamik aralık ayarlamaları, görüntü dönüşümleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere birçok görüntü düzenleme özellikleri destekler.Deneme Sınırlamalar: 90 gün deneme