Listary (Free version)

Program Bilgi
 • Lisans
  Freeware
 • Boyut
  5
 • Sürüm
  3.51.858
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  Bopsoft
İndir
Listary (Free version) Windows Explorer'da listeleri içinde dosya bulumanızı sağlayan ve açma kaydetme gibi özellikleri olan bir programdır.
Listary (Free version) bir doayayı bulmak için hızlı arama kutucuğuna yazın veya klavye kısayol tuşuna basarak küçük bir arama penceresi açın ve programın adının bir kısmını yazın program hemen size birden fazla sonuç verecektir sizin yapmanız gereken ögeyi vurgulamak olacaktır.Windowsun (F3)ile benzer bir özelliği sunsada Listary (Free version) bir çok avantajı vardır kullanımı kolaydır dosya isimlerinin tamamını yazmanıza gerek yoktur. Hızlı AnahtarıListary size sevdiğiniz dosya yöneticisi veya tersi görüntülemekte olduğunuz klasöre doğrudan geçiş yapmanıza olanak sağlar.
Tüm uygulamalarda Mevcut açılan klasörleri de hızlı erişim için listelenir.
Akıllı KomutlarKomut istemi çalıştırın geçerli dizinde göstermek / Gizli dosya ve klasörleri, ihracat listesi içeriğini Excel'de açılabilir bir CSV dosyasına, panoya kopyalama klasör yolu, ve daha birçok göstermek / gizlemek, dosya uzantılarını gizleme - tek bir bütün tıklayın ya da tuş. Mükemmel Klavye Desteği/b>Tekrar klavye ellerini almayınız.
Ne istersen, sekme veya ok tuşları ile liste aracılığıyla elemek Sık kullanılanlar listenizi açın ve son dosyaları / basit kısayol tuşları ile klasörleri kullanılan ve tüm klavyeyi kullanarak Listary Akıllı komutları çalıştırmak için ara.