Magic Video Capture/Convert/Burn Studio 8 Plus

Program Bilgi
 • Lisans
  Süre/Ku
 • Boyut
  42,3
 • Sürüm
  8 Plus
 • Dil
  Ingilizce
 • Geliştirici
  Magic Video Software Inc
İndir
Video Bölme ve Dönüstürme Programidir.
Görüntü Yakalama Özelligi de mevcuttur.Magic Video Capture/Convert/Burn Studio, çok sayida ses ve video dosyasini dönüstürme, bölme, yakalama, DVDye yazdirma programidir.Program 3GP, AVI, GIF, DV, MOV, GT, SWF, MJPEG, MP2, MP3, OGG, AAC, M4A, MP4, NUT, RM, RMVB, AC3, H261, H264, M4V, YUV, WAV, AV, AIFF, WMA, WMV, ASF, MPEG, MPG, MPA, DAT, VOB, AMR, CMF, MKV, MPC, MPP, STR, TS, TRP, VIV, FLV gibi dosya türlerini AVI, MP4, 3GP, MPEG, MOV, WMV, RM, SWF, ASF, VON, AAC, AC3, MP2, MP3, AMR, WAV dosya türlerine dönüstürebilir.Grafik kullanimli arayüz sayesinde hizli ve kolay bir kullanim saglar.
Program içinden tek tek dosya dönüstürebileceginiz gibi toplu olarak da dosya dönüstürebilirsiniz.
Bu sayede zamandan kazanirsiniz.
Tek bir program içinden çok sayida dosya türünü destekleyip, bunlar arasinda dönüstürme, bölme ve DVDye yazdirma islemi yapabiliyor.Programin ana penceresi üstünden çogu görevi yapabilirsiniz.
Üstteki büyük program simgelerinden birine tiklayip çikti türü seçin.
Sag tarafta yer alan browse/gözat tusuna tikladiginizda bilgisayarinizda bulunan ses ya da video dosyalarini seçebilirsiniz.
Seçmis oldugunuz çikti türünü ayrica düzenleyebilirsiniz.
Ayarlar içinden hiz, video biçimi (Pal/Ntsc) kalitesi, video izleme orani (16:9 ve 4:3 gibi) gibi çesitli ayarlar kurabilirsiniz.Tüm ayarlari yaptiktan sonra Convert/Dönüstür tusuna bastiginizda video/ses dönüstürülmeye baslanir.Programin içinden video ya da ses dosyasini da bölebilirsiniz (split).
Bu hazirladiginiz yeni dosya türünü programin ana penceresinde bulunan Burn DVD/DVDye Yak(Yaz) tusuna bastiginizda açilan pencere içinden DVDye yazdirabilirsiniz.
Bunun içinde dosyayi ekleyip, çesitli ayarlari düzenleyip DVD yazicinizi ve sablon resim dosyasini seçtikten sonra Burn/Yak (Yaz) tusuyla yazdirabilirsiniz.Programin ekran görüntüsü yakalama ve kayit özelligi de mevcut.
Web kamera, VCR, TV karti, analog ve dijital kamera gibi çesitli ortamlardan video görüntüsü yakalayabilir.
Ayrica AVI, MPEG, VCD, DVD, SVCD, WMV ve diger video dosyalarindan ses ve video da yakalayabilir.
Capture/Yakala tusuna basarak yakalama ekranini açabilirsiniz.
Açilan pencereden ses, kaynak, ses biçimi, kayit türü, sikistirma durumu, dosya adi seçimi yapabilirsiniz.
Player bölümünden open a clip tusuna basarak MPG, MPEG, AVI, WAV, ASF, WMV uzantili dosyalari seçebilir; internetten akan video (streaming) adresi girip oradan görüntüleri alabilir ve çesitli ayarlar kurabilirsiniz.
Frame Grabber bölümünden yakalama türünü (BMP, JPG gibi) seçebilir, dosyaya önek, TV Tuner kismindan TV kartini kablolu ya da anten durumunda seçebilir ve ülke kodunu girebilirsiniz.Kullanimi kolay, menüler arasinda kafaniz karismadan isinizi halledebilirsiniz.Kisitlama:Programin deneme sürümünde hem 30 gün hem de her dosyanin sadece 5 dakikasini dönüstürme siniri vardir.
Tüm kisitlamalari kaldirmak istiyorsaniz satin almalisiniz.
Lisansli fiyati ise 24.95$dir.