Media Player Classic Home Cinema (64)BİT

Program Bilgi
 • Lisans
  Freeware
 • Boyut
  11
 • Sürüm
  1.7.6
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  GABEST
İndir
Media Player Classic Ev Sineması YERLEŞİK HAFİF MEDYA OYNATICI: Media Player Classic Home Cinema (64)BİT Tüm yaygın kullanılabilir video, ses ve görüntü dosyası formatlarının yanı sıra video oynatma destekleyen hafif, açık kaynaklı medya oynatıcı.
Media Player Classic Home Cinema (64)BİT Sadece eski Windows Media Player v6.4 gibi görünüyor, ama codec, gelişmiş işleme (EVR), altyazılar, TV oynatma ve kayıt (yüklenmiş bir TV alıcısı ile) ve daha yerleşik gibi birçok ek özellikler ile birlikte geliyor.
Dramatik CPU kullanımını azaltmak için.
MPC-HC neredeyse hiç CPU zaman gerekli olan bir gömülü video decoder decode x.264, H.264 ve VC-1 içerir.
Diğer özellikler DXVA desteği, OSD (On Screen Display), çoklu monitör yapılandırma seçenekleri ve daha fazlası ile OGM ve Matroska konteyner biçimleri, H.264 ve VC-1 yerli çalma içerir.Desteklenen Çözme: Media Player Classic Home Cinema (64)BİT MPEG-1, MPEG-2 ve MPEG-4 çalma.
Media Player Classic herhangi bir ek yazılım veya çözücü yüklemeye gerek kalmadan, VCD, SVCD ve DVD oynatma yeteneğine sahiptir.Bu yerleşik LPCM için MPEG-2 video ve codec codec, ayrıca MP2, AC3 ve DTS ses, ve VCD / SVCD / XCD Reader kullanarak VCD ve SVCD çalmasını da destekleyen gelişmiş bir MPEG splitter içerir.
A *.
Mp4 ve MPEG-4 Zamanlı Metin desteği eklendi.
Bir AAC çözme filtre MP4 AAC oynatma için MPC uygundur.Desteklenen Video, Ses ve Görüntü Dosya Biçimleri:WAV, WMA, MP3, OGG, SND, AU, AIF, aifc, AIFF, MIDI, MPEG, MPG, MP2, VOB, AC3, DTS, ASX, M3U, PLS, WAX, ASF, WM, WMA, WMV, AVI, CDA, JPEG, JPG, GIF, PNG, BMP, D2V, MP4, SWF, MOV, QT, FLV