Mem2000 - Milli Eğitim Yazışma Programı

Program Bilgi
 • Lisans
  Demo
 • Boyut
  2,12
 • Sürüm
  2.0
 • Dil
  Türkçe
 • Geliştirici
  AkSoft Yazılım
İndir
Mem2000 Özel Ögretim Kurumlari Genel Müdürlügüne bagli olarak faaliyet gösteren Özel Dershanelerin Milli Egitim Müdürlükleri ile olan yazismalarinin bilgisayar ortaminda tamamen otomatik olarak düzenlenmesi amaciyla yazilmistir.Bir Windows uygulamasi olan Mem2000 Win95 ve üzeri isletim sistemlerinde çalismakta olup, görselligi ve kullanisli olmasi bakimindan her dershanenin kolaylikla kullanabilecegi bir yapiya sahiptir.Mem2000 iki ana bölümden olusmaktadir.
Birinci bölüm Kurum ile ilgili bilgi ve islemlere ayrilmis olup, burada kurumu ilgilendiren formlar ve muhtelif bilgilerin yaninda özel dershaneleri ilgilendiren Kanun, Yönetmelik, Tüzük, Talimat ve benzeri bir çok dosya yer almaktadir.
Ikinci bölümde personel ile ilgili bilgiler ve formlar yer almaktadir.
Burada personeli ilgilendiren muhtelif bilgiler kaydedilmekte ve bu bilgiler kullanilarak personelle ilgili bir çok form otomatik olarak doldurulmaktadir.Sizin yapmaniz gereken ise arkaniza yaslanip çayinizi yudumlamak...Dikkat !: Program BDE (Borland Database Engine) sistem dosyalarina ihtiyaç duymaktadir.
eger programiniz bilgisayariniza yüklendiginde çalisma hatasi verirse bilgisayarinizda bu sistem dosyalari eksik demektir.
Sistem dosyalarini http://www.aksoftyazilim.com/sistem/sistem.zip linkini kullanarak veya http://www.aksoftyazilim.com sitesinden indirerek bilgisayariniza yükleyiniz.