MEPRO Genel Cerrahi

Program Bilgi
 • Lisans
  Shareware
 • Boyut
  945
 • Sürüm
  2.0
 • Dil
  Türkçe
 • Geliştirici
  Mepro Software
İndir
MEPRO Genel Cerrahi Hastalarinizin kimlik, adres, telefon, varsa kurum bilgilerini kaydedebilir, degistirebilir, silebilirsiniz.
Özel olarak Genel Cerrahi için dizayn edilmis Muayene formuna yakinma, öykü, fizik muayene, tani, tedavi ve önerilerinizi girebilir ve tarihe göre tasnif edebilirsiniz.
Muayene formuna entegre ***Çizimler*** formunu kullanarak her bir muayene için dilediginiz sablon resimler üzerine dilediginiz çizimleri yapip, o muayene için kayit edebilirsiniz.
***Ameliyat*** formu ile operasyonlarinizi kaydedebilirsiniz.
Ameliyat formuna entegre ***Çizimler*** formunu kullanarak her bir ameliyat için dilediginiz sablon resimler üzerine dilediginiz çizimleri yapip, o ameliyat için kayit edebilirsiniz.
***Dosya Dökümü*** formu ile hastanizin dosya özetini görüntüleyebilir ve yazdirabilirsiniz.
***Yazismalar*** formunda istirahat, ameliyat, konsültasyon için sablon raporlar hazirlayabilir, kaydedebilir, yazdirabilirsiniz.
Hazirladiginiz reçeteleri yazicinizdan bastirip hastalariniza verebilirsiniz.
***Tetkikler*** formu yardimiyla hastanizdan istediginiz tetkikleri takip edebilir, dilediginiz muayene kaydina tek tusla aktarabilir, tetkik sonuçlarini yazdirabilirsiniz.
***Adresler*** formundan yararlanarak hastalariniza istediginiz font, renk ve boyutta sevimli kutlama kartlari gönderebilir, seçtiginiz hastalara tek tek zarf ya da etiket bastirabilirsiniz.
***Randevu*** formu ile randevularinizi düzenleyebilirsiniz.
Hastalarinizi tek tusa basarak telefonla arayabilirsiniz.
***Tani Dökümü*** ve ***Histopatolojik Tani Dökümü*** formlari ile istatistiki bilgiler alabilirsiniz.