MyEventViewer

Program Bilgi
 • Lisans
  Freeware
 • Boyut
  47
 • Sürüm
  1.55
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  Nir Sofer
İndir
MyEventViewer Windows'un standart olay görüntüleyicisi için basit bir alternatif.Normal Windows olay izleyiciye karşı, MyEventViewer de olay açıklamalar ve ana penceresinde görüntülenir veri olarak, tek bir listede günlükleri yerine yeni bir açılım, birden fazla olay izlemenize olanak sağlar.Ayrıca, MyEventViewer ile kolayca birden çok olay öğeleri seçip sonra HTML / Metin / XML dosyasına kaydedin veya panoya (Ctrl + C) kopyalayın ve sonra da Excel yapıştırabilirsiniz.MyEventViewer kullanmaMyEventViewer herhangi bir yükleme işlemi veya ek DLL dosyaları gerektirmez.
MyEventViewer.exe - amacıyla sadece çalıştırılabilir dosyasını çalıştırın, kullanmaya başlamak içinÜst bölmesi tüm olayların listesi: MyEventViewer ana penceresi 2 bölmeleri vardır.
Eğer üst bölmesinde bir tek olay, alt bölmesini görüntülemek açıklamalar ve seçilen olayın veri seçtiğinizde.Varsayılan olarak, tüm olay MyEventViewer ana penceresinde görüntülenir kaydeder.
Kolayca kaldırabilirsiniz / eklemek size 'Kayıtlar' menüsünü kullanarak görüntülemek istediğiniz kaydeder.Yenilikler Bu Sürümdeki: [ tam changelog okumak ]° 'Gelişmiş Seçenekler' penceresinde kaynak adıyla etkinlikler, gizleme seçeneği eklendi.
Size (: winmgmt, w3svc, ESENT Örneğin) virgülle ayrılmış liste olarak birden fazla kaynak adları belirtebilirsiniz