Program Bilgi
 • Lisans
  Freeware
 • Boyut
  3,3
 • Sürüm
  5.2.0.1704
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  Neoplanet Inc.
İndir
NeoPlanet web tarayicisi, aslinda Microsoft Internet Explorer'in üzerine geçirdiginiz sik bir elbise.
Tamamen Internet Explorer'in altyapisini kullanmasina karsin, skin'ler ve ayarlanabilir içerik kanallariyla istediginiz gibi bir arayüze sahip olmanizi sagliyor.
Eglenceli ve islevsel bir program, üstelik estetik açidan masaüstünüze epey koltuk çikiyor.
En iyi tarafi da ücretsiz olmasi.
Internet üzerindeki çok zengin bir skin arsivinden istediginizi seçip indirebilirsiniz.
Ahsap bir görünüm mü istiyorsunuz, yoksa gelecekten firlayip gelmis gibi duran bir tasarim mi? Ikisi de, daha birçok seçenekle birlikte, emrinize amade.
Gerçi NeoPlanet, sikliklarini sergilemek için performanstan biraz yiyor, ama çogu kullanici NeoPlanet'in tasarimi ve islevselligi adina bu ufak dezavantaja razi olacaktir.
Sonuçta NeoPlanet Internet Explorer'in yaptigi her seyi yapabilen, dahasi kendi sapkasindan da birkaç numara çikaran, güçlü bir tarayici.
Programin sistem tepsisi destegi, tam tesekküllü bir e-mail istemcisi, baglanti yöneticisi, modem hiz artiricisi ve daha birçok araci var.
Kelimeleri canli baglantilara dönüstürüp bir anlamda webmaster'larin vermedigi link'leri de veren ve size hyperlink zengini bir Web sunan Flyswat da cabasi.
NeoPlanet'in ayrica - yine tam tesekküllü - bir sohbet yazilimi da var: programi ilk çalistirdiginizda Internet'ten indirilip kurulmasini isteyip istemediginiz sorulacak.
NetClubs sayesindeyse, ilgi alanlariniza denk düsen online kulüplere katilma sansina sahipsiniz.