O&O DiskRecovery (64)BİT

Program Bilgi
 • Lisans
  Demo
 • Boyut
  10
 • Sürüm
 • Dil
  Türkçe
 • Geliştirici
  O&O Software
İndir
O&O DiskRecovery (64)BİT programı kayıp dosyaları bulmak için donanımın, hafıza kartının veya dijital kameranın her bir parçasını didik didik arıyor.
O&O DiskRecovery (64)BİT Dosya sistemi formatlanmış veya çökmüş olsa dahi, kaybolan dosyaları bir kereliğine yeniden toplamak mümkün.Word belgelerinin, Excel çalışma sayfalarının, Access veritabanlarının ve sıklıkla kullanılan her tür grafik, resim, görüntü ve müzik formatının (JPEG, AVI, MPEG, MP3, WAV, BMP, TIFF, Corel Draw, Photoshop, Framemaker, Adobe Illustrator,ve diğerleri) da içinde bulunduğu 350'den fazla dosya türünü bulup yeniden yüklemek mümkün.
Kayıp belgelerinizden vazgeçmeyin! O&O DiskRecovery (32)BİT durumun çaresiz göründüğü zamanlarda bile size yardımcı olabilir.Deneme Sınırlamalar: 30 günlük deneme.
Dosyalar Önizlemesi olabilir ama kurtarma yapamaz.Disk Recovery Önemli Özellikler:* 64-bir versiyonları ve Windows Vista'yı desteklemektedir.* Dosyaları kurtarmadan önce önizleme imkanı* Kullarılan verilerin boyutlarına dair tanımlama* 350'den fazla dosya türünü kurtarma yeteneği* En küçük dosyanın bile yerini belirleyebilen benzersiz O&O DeepScan* HexEdit kontrolü ile kullanıcı tanımlı imza* ATA IDE/EIDE- ve SCSI-Donanımlarının, disketlerin ve sürücülerin yanı sıra hafıza kartlarıyla ve çoğu dijital kamerayla uyum* O&O SmartScan Kurtarım aşamasını hızlandırır ve basitleştirir* Yazılımın hatalı çalışması sonucu zarar gören veya kaybolan belgeleri bile kurtarma