OrangeCD Player

Program Bilgi
 • Lisans
  Freeware
 • Boyut
  1
 • Sürüm
  6.5.3
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  Firetongue Software
İndir
OrangeCD Player bilgisayarınızın CD-ROM ve ses kartı üzerinden ses CD'lerini dinlemenize izin veren bir kompakt programdır.
Oyuncu FreeDB protokolünü destekler ve bizim müzik kataloğu yazılımı ile entegredir, müzik veritabanında albüm internetten parça başlıkları ve diğer bilgilerini indirir ve otomatik kataloglayabilrsiniz.
OrangeCD Player Diğer özellikler çeşitli oynatma modlarını, çalma listeleri, doğrudan parça erişim ve akıllı disk konum hafızası bulunmaktadır.
Eğer sık ​​sık bilgisayarınızı yeniden başlatın Şimdi, eğer, tekrar ve tekrar CD ilk şarkı dinlemek zorunda değilsiniz.
OrangeCD Player özellikleri * Bu kompakt ve ekranınızda yer işgal etmez.
* Bu bağlam menü özelleştirmeleri sağlar.
Size ihtiyacınız olan (örneğin Hakkında gibi) ve üstünde sık kullananlar koymayın menü komutlarını gizleyebilirsiniz.
* Bu, ipucu görüntü özelleştirmelerin izin verir.
* Sen fare tıklaması eylemleri atayabilirsiniz.
Örneğin, tek bir tıklama duraklatmak oynatma yapabilirsiniz, ve çift tıklatın diski çıkarabilirsiniz.
* Bu ses kontrolleri entegre etti.
* Tamamen FreeDB protokolünü destekler.
Eğer yeni bir CD taktığınızda, otomatik olarak internetten parça başlıkları ve diğer bilgilerini indirir, böylece elle başlıkları yazın zorunda kalmazsınız.
* Bu bizim iyi entegre müzik kataloğu yazılımı .
* Bu birden çok CD-ROM veya CD değiştiricileri destekler.
* Bu çeşitli oynatma modlarını, çalma listeleri ve doğrudan parça erişim sağlar.
* Bu kayıt kredileri, şarkı sözleri, albüm kapakları veya kişisel yorum ya da değerlendirme de dahil olmak üzere, veritabanındaki birçok alanda saklar.
* Bu ücretsiz ve herhangi bir reklam casus vardır.
OrangeCD Katalog nedir? Hatta CD, DVD, MP3, iTunes, OGG, FLAC, WMA dosyalarını veya eski plak ve kasetleri: OrangeCD Katalog hiçbir ortam üzerinden müzik kataloglama için kapsamlı müzik veritabanı programıdır.
Veritabanına yeni bir CD eklemek için, sadece mücevher durumda bilgisayarınıza veya tarama barkod eklemek için, ve OrangeCD kapak resmi ve albüm değerlendirmeleri de dahil olmak üzere, FreeDB ve Amazon veritabanlarından tüm bilgileri indirecektir gerekir.
Sen tek bir kelime yazmak zorunda değilsiniz.
Müzik CD veritabanı Dolum hızlı ve kolay olur.Sonuç veritabanında tarama, arama, yazdırma veya desteklenen formatlar herhangi bir ihracat için kullanılabilir.
Şimdi hızlı bir şekilde belirli bir albüm veya şarkı sahipseniz, kontrol CD raf, baskı CD değiştirici göstergesi levha veya sigorta için toplam CD kütüphanesi değerini hesaplamak üzerindeki tam konumları bulabilirsiniz.
Hepiniz albümlerin listesi ile web sayfaları oluşturabilir ve web sitenize yükleyebilirsiniz.
Web sayfalarının hissediyorum ve görünüm şablonları ile tanımlanır ve kolayca özelleştirilebilir.Hatta müzik listenizde çevrimiçi yüklemek için kendi web sitesi çalıştırmak zorunda değilsiniz.
OrangeCD, üzerine müzik koleksiyonu katalog yayınlayabilir Raflar ve Etiketler , arkadaşlarınızla paylaşın ve iş veya okul bilgisayarınızdan müzik envanter taramak.