Program Bilgi
 • Lisans
  Freeware
 • Boyut
  52
 • Sürüm
  3.3.1002
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  PassMark Software
İndir
OSForensics adli veri ayıklama veya bir bilgisayardan gizli bilgileri ortaya çıkarmayı sağlayan bir dijital soruşturma aracıdır.
Bu yeni bilgisayar ve Internet etkinliğini, silinmiş dosyaları, uyumsuz dosya türleri (.
Doc olarak değiştirildi bir görüntü gibi), saklanan şifreleri ve diğer adli bilgileri ortaya çıkarmak izin gelişmiş arama özellikleri sunar.
Eğer e-posta ve çeşitli belge türlerini içerdiği bilgi için yıldırım hızıyla arama yapmak için yardımcı olur ve aranabilir dizinler oluşturabilirsiniz.
OSForensics ayrıca bellek türü, sabit diskler, işlemci ve USB aygıtları dahil olmak üzere detaylı donanım bilgileri toplamak için özellikler içerir.
Eğer, dosya ve klasör içeriğini doğrulamak için karma setleri ve imzalar oluşturmak disk görüntülerini oluşturmak, monte ve bir fiziksel sürücünün ham içeriğini görüntülemenize olanak sağlayan çeşitli gelişmiş seçenekler vardır. OSForensics Diğer özellikleri taşınabilir bir sürücü yüklemek için seçenek, etkin bir bellek görüntüleyici, sürücü doğrulama, vaka yönetimi ve daha fazlasını içerir.
OSForensics daha ileri düzey kullanıcılar veya fiili araştırmacılara yönelik birçok özelliği ile oldukça karmaşık bir yazılımdır.
Ücretsiz sürümü birkaç sınırlaması vardır ama sadece kişisel veya eğitim kullanım için lisanslanmıştır.