Portable Recuva

Program Bilgi
 • Lisans
  Freeware
 • Boyut
  1,8
 • Sürüm
  1.40.525
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  Piriform Ltd
İndir
Portable Recuva, mp3 player, flash kart ve daha fazla geri dönüşüm, bir sabit diskinizden silinmiş olan dosyalarınız dahil olmak üzere silinen dosyaları kurtarmak programıgözden geçirmek istediğiniz ve Portable Recuva kullanarak, son derece önem ve kuvvetli dosyalarınızı kolay bir şekilde taşınabilir koleksiyon için bu harika bir araç ekleyerek kulana biirsinizBurada ***Taşınabilir Recuva*** bazı temel özellikleri şunlardır:Bilgisayarınızda Undelete dosyaları:· Yanlışlıkla bir dosya Silindiğinde? Portable Recuva bilgisayarınıza bir USB sürücüsü ile tarayabilir ve kamera, iPod kayıp dosyalarını geri getirebilirsiniz.hasarlı veya biçimlendirilmiş disklerden Kurtarma:· Size böylece boş görünen bir sürücü biçimlendirilmiş olsanız bile, Portable Recuva ile hala silinmiş dosyaları bulabilirsiniz.Portable Recuva ile silinmiş e-postaları 0° döndürerek e-posta dosyalarını geri dönüşüm kutusunda boşaltılmış olsa bile kurtarma olasılığı ile karşılaşa bilirsiniz.
Portable Recuva Microsoft Outlook Express, Mozilla Thunderbird veya Windows Live Mail için tam destek ile çalışmaktadır.iPod müzik dosyalarınız silindiği anda Portable Recuva program ile kurtara bilirsiniz:Hiç sorun değil, Recuva herhangi bir ek izi verileri ile birlikte sizin için geri alabilirsiniz.silinmiş ve kaydedilmemiş Word belgeleri geri getirebilirsiniz.
0° veya Microsoft Word dosyalarını tekrar geriye Portable Recuva ile geri alabilirsiniz.
Portable Recuva ile Sorun değil! Bu akıllıca geçici dosyalarını Word belgelerini yeniden kurtara bilirsiniz.Hızlı Başlangıç ​​Sihirbazı:Eğer · Eğer seçenekleri ile işe yaramaz olmadan hemen geri dosyalar gerekir, Recuva's Hızlı Başlangıç ​​Sihirbazı cevaptır.Derin Tarama:· Recuva bir dakika içinde en dosyaları bulabilirsiniz.
Ya da, Derin Tarama daha derinden gömülü sonuçlar aramak için ayarlayın.Güvenli bir şekilde sonsuza dek silmek istediğiniz dosyaları silin:° döndürerek silinen dosyaları korumak ister misiniz? Recuva da kalıcı olarak silinmiş dosyaları herhangi bir izlerini silmeye izin veriyor.Yenilikler Bu Sürümdeki: [ tam changelog okumak ]· Windows 7 SP1 için destek eklendi.· Mübadele kurtarma CD'si için destek eklendi.Apple iPod dan · Geliştirilmiş dosya kurtarma.sürücüleri> 1TB üzerinde işleme · Geliştirilmiş hata.> 1M dosyaları bulunmaktadır Daha etkin bellek kullanımı ·.· Daha iyi dosya türünü kaybetmiş dosyaların işleme.· Kürtçe dil desteği eklendi.· Küçük hata düzeltmeleribilgiarsivci