Portrait Professional

Program Bilgi
 • Lisans
  Demo
 • Boyut
  55
 • Sürüm
  11.1.10
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  Anthropics Technology Ltd.
İndir
Portrait Professional özellikle portre fotoğrafları geliştirmek için tasarlanmış bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.
Kolayca, cilt rengi ve yüz özelliklerini geliştirmek, lekeleri kaldırmaya yarayan profesyonel görüntü geliştirme ve rötuş aracıdır.
Portrait Professional Bu yazılımların doğru yüz özelliklerini tanımak ve sonra portrenin bir oto-gelişmiş sürümü ile size sunmak olur 3-adım sihirbaz kullanımı kolay sunar.
Profesyonel insan görünümü eğitim almış ve otomatik olarak belirli bir yüz daha çekici hale donanım uygulayabilirsiniz Portre.
Daha fazla kontrol, çeşitli sürgüleri ayarlayarak sonuçları ince ayar nasıl yüz özellikleri (göz, ağız, burun, saç vb) / önizleme sonra kontrol etmek için bir an önce işlenmiş sonucu üzerinde tam yaratıcı kontrol sağlayarak, ve olan Sonuçlar.
Çoğunlukla cilt pürüzsüzlüğü ve lekeleri odaklanmak standart fotoğraf rötuş ürünlerin aksine, Portre Profesyonel bireysel yüz özellikleri üzerinde tam kontrol sağlar, sadece cilt rengi ve görünüm kalitesini artıracak, aynı zamanda konu daha ince ya da daha fazla görünmesi için ince heykel efektler uygulayabilirsiniz olamaz genç.
Güçlü özelliklere rağmen, yazılım kullanımı kolaydır ve en az çaba ile mükemmel sonuçlar sağlar.Deneme Sınırlamalar: Deneme filigranı; devre dışı Kaydet