Professional Look at Net

Program Bilgi
 • Lisans
  Freeware
 • Boyut
  784
 • Sürüm
  2.2.8.2
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  Look@net Software
İndir
AĞ TARAYICISI Professional Look at Net Profesyonel Bak net tarayıcı, port tarayıcı ve WinPcap gerektirmeyen bir paket sniffer içeren ağ yöneticileri için bir araç takımıdır.
Paket dinleyicisi temel filtreleme özellikleri gibi yakalama dosyasına otomatik olarak kaydetme destekler.
Yazılımın kayıtlı sürüm taşınabilir modunda kullanılan ve kurulumu olmayan bir USB sürücüden çalıştırabilirsiniz.
Professional Look at Net Microsoft Windows XP/2003/Vista/7 işletim sistemleri için ücretsiz taşınabilir app - ağ protokolleri, bilgisayarlar, ağ monitör için araçları ile liman ve paketler hakkında.Program düşük seviyede bilgisayar ağlarının temellerini öğretmek için tasarlanmıştır - Ethernet çerçeveleri ve IP (Internet Protocol) paketleri seviyesinde - ağ trafiğini yakalama, kod çözme daha yüksek bir seviyede protokoller IP paketlerinin kapsüllü - TCP, UDP , ICMP.
Ayrıca ağ güvenliği temelleri odaklanmak - açık uzak bilgisayarlar için arama limanlar, vb saldırı Professional Look at Net Windows XP ve Windows 2003 işletim sistemleri ile hosts tarama ağ ayrıcalıklarını yöneticisi olmadan ağa, yerel yönetici sadece hakları ***görünmez*** program ve tarama yüklemek için gereklidir.
Ama Windows Vista, Windows Server 2008 ve Windows 7 işletim sistemleri ile hosts yerel yönetici ayrıcalıkları programı yüklemeniz gerekir ve yakalama IP paketleri veya Ethernet çerçeveleri ve rahat bir çalışma sağlar.
Filtrasyon gelen veya giden - IP adresleri, bağlantı noktaları, yakalama IP paketlerinin.
Yakalanan IP paketleri ve Ethernet çerçeveleri otomatik olarak daha fazla işlem için 500, 2000 veya 5000 paketlerinin üzerinde dosyalarına kaydedilebilir.
Basit bir yerleşik tek dize HEX editörü size paketlerin sadece içeriğini düzenlemek değil, aynı zamanda herhangi bir küçük boyutlu dosyaları yapabilirsiniz.Ayrıca ***Kullanım Kılavuzu*** nda burada kod örnekleri, çeşitli Microsoft Windows işletim sistemlerinde tarama sağlar.