PS3 Media Server

Program Bilgi
 • Lisans
  Freeware
 • Boyut
  34
 • Sürüm
  1.90.1
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  PS3 Media Server Project
İndir
PS3 Media Server Minimum konfigürasyon ile, medya dosyalarını herhangi bir transcoding amacı ile PS3 (ve diğer cihazlar) için DLNA uyumlu UPnP Media Server programıdır.
Program öncelikle PS3 ile kullanılmak üzere tasarlanmış ve diğer aygıtlarla (biz bir Xbox 360 ile de denedim) çalışabilir bir programdır.
PS3 Media Server Sunucu öncelikle transcoding ayarları için konfigürasyon seçenekleri ile kolaylık sağlıyor.
Bu temelde sadece paylaşmak istediğiniz klasörleri seçin ve bunları PS3 (veya Xbox 360) erişin.
PS3 Media Serverda oyunların akışı sırasında videolar otomatik olarak uygun formata dönüştürülecek anlamına gelir transcoding,-the-fly kullanır.
Sunucuları çok popüler medya formatlarını (MKV / FLV / OGM / AVI, vb) yanı sıra DVD klasör yapıları ve ISO görüntüleri destekler.
Diğer özellikleri OGG / FLAC / MPC / APE ses kodlama, kamera RAWs küçük destek, podcast ses / video akışları için destek, DVR-MS remuxer ve AviSynth desteği, iTunes desteği ve daha fazlasını içerir.
ÖZELLİKLER* Başlatmak ve oynamaya hazır.
Hayır codec yüklemek için paketleri.
* Klasörü yapılandırma ve ön ayrıştırma veya rahatsız edici bu tür bir şey yok.
Tüm klasörler doğrudan PS3 tarafından gözden geçiriliyor, otomatik olarak yenilenme de var.* MKV / FLV / OGM / AVI vb Gerçek zamanlı video kodlama* Alıcıya DTS / DTS-HD çekirdekli doğrudan akış* H264 PS3/Level4.1 uyumlu olduğunda Remux H264/MPEG2 video ve tüm ses parçaları tsMuxer gerçek zamanlı olarak AC3/DTS/LPCM için* Tam arayan destek transcoding* DVD ISO images / VIDEO_TS klasör transcoder* OGG / FLAC / MPC / APE ses kodlama* Videolar için üzerlerine nesil* Sen PS3 sanal bir klasör sistemi ses / altyazı dili ile seçebilirsiniz!* PS3 doğal destekler biçimleri Basit streaming: MP3/JPG/PNG/GIF/TIFF, * videolar her türlü (AVI, MP4, TS, M2TS, MPEG)* (Canon / Nikon, vb) kamera RAWs küçük resimlerini görüntülemek* Gözatýlabilir klasör olarak ZIP / RAR dosyaları* Flickr ve Picasaweb olarak resim tabanlı beslemeleri için destek,* VLC, Pardus ya da MPlayer ile İnternet TV / Radyo Web destek* Podcast ses / video yayınları desteği* Temel Xbox360 destek* FLAC 96kHz/24bits/5.1 destek* Sadece Windows: DVR-MS remuxer ve AviSynth alternatif transcoder destek