Program Bilgi
 • Lisans
  Demo
 • Boyut
  3
 • Sürüm
  1.0.9.3
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  Winbit Software
İndir
RoboSizer size e-posta ile web'e gönderebilirsiniz yüklemek veya anlık mesajlaşma yoluyla paylaşabilirsiniz zamanı otomatik olarak resimleri yeniden boyutlandırma yapabilir benzersiz bir resim boyutlandırma yazılımıdır.
Tamamen manuel görüntü boyutlandırma programıdır.
Sadece e-posta veya anlık ileti göndermek için resimlerinizi eklemek ya da favori web sitenize yükleyebilir (Flickr, Facebook, vb) ve program sizin için otomatik olarak onları yeniden boyutlandırmanıza yardımcı olacaktır.
RoboSizer Dijital kameranızdan tam boyutlu görüntüleri ile karşılaştırıldığında, yaklaşık 10 kat daha hızlı resim yükleme ve depolama alanından yüzde 90 tasarruf edecek.
Size görüntüleri e-postaya bağlı iken, farklı yeniden boyutlandırma profiller arasından seçim yapabilirsiniz.
Program hazır-to-use E-posta, Flickr, anlık mesajlaşma programları, Forum yüklenenler vb boyutlandırma ayarları ve kolayca (isterseniz) uygulamasını özelleştirmek için kendi profilinizi oluşturabilirsiniz.
RoboSizer aslında, yapmanız gereken her şeyi yüklemek ve varsayılan ayarları ile kullanabilirsiniz, acemi kullanıcılar için kullanımı son derece kolaydır.
Gelişmiş kullanıcılar mevcut profilleri özelleştirmek veya kendiniz oluşturabilirsiniz.
Programı tüm popüler tarayıcıları (IE, Firefox, Chrome, Opera vb) dahil olmak üzere, 40'dan fazla uygulama destekler, pek çok e-posta programları ve en anlık haberciler.
Destekler JPG, PNG, BMP ve TGA resim formatları.
Sürümü kaydetmek ve deneme sınırlamaları devre dışı bırakmak için, aşağıda gösterildiği gibi kodu girin: Kullanıcı: freeuserKayıt kodu:000014-H44DJ8-VQC39X-678RVJ-XBP7DZ-E4VTX7-BJNHN5-T7YRQ0-MMT194-3MYFJV