RonyaSoft Poster Printer

Program Bilgi
 • Lisans
  Demo
 • Boyut
  5
 • Sürüm
  3.02.14
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  Ronyasoft
İndir
RonyaSoft Poster Printer resimlerinizi düzenler boyutunu ayarlar ve yazıcı kullanarak, posterler ve afişlerinizi baskı yapmanıza olanak sağlayan güel bir programdır.
RonyaSoft Poster Printer Programın içine yüksek çözünürlüklü görüntü yükleyebilirsiniz ve sorunsuz bir şekilde poster montajı için ayarlayabilirsiniz.
Küçük bir boyutta sayfa çıkar ve basacağınız sayfaya göre görüntüyü bölecektir.
Poster Printer otomatik örtüşme, sayfa yönlendirmesi ve baskı marjlarını dikkate alır ve isteğe bağlı montaj için yardımcı olur ve sayfaların üzerine kesme hatları yazdırabilirsiniz.
Çoğu görüntü dosyası formatlarının yanı sıra tarayıcı Twain vb..
destekler.
Bu standart kağıt boyutları A0 seçebilirsiniz - A3) ya da özel boyut özellikleri kullanabilirsiniz.ÖZELLİKLER* 10 x 10 m boyutlarında Özel geniş format poster baskı* Görüntü büyütme yöntemleri (Bikübik Bilineer, Hermite, Lanczos)* Bitmap ve vektör grafik biçimi uyumluluğu (bmp, gif, jpg, png, tiff, WMF, EMF)* TWAIN kaynaklarından destek (tarayıcılar ve dijital kameralar) * Pano operasyonları desteklemek * Kısmi poster yazdırma * Poster boyutu şablonları * Metrik ve ölçümler (mm, cm, inç) * İnanılmaz derileri * Dilde GUI Deneme Sınırlamalar: posteri yalnızca ilk üç sayfa yazdırın.