Safari Slots

Program Bilgi
 • Lisans
  Shareware
 • Boyut
  358,62
 • Sürüm
  1.0
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  Pokie Magic
İndir
büyük bir 25 seviyeleri kadar oynatabilir özellik alıngan bir ile canlı slot makinesi oyunu.
lionquest katılın ve Safari tadını çıkarın!) Eğer üç veya daha fazla Lucky Edition Özel bir çarklarda scatter görünür 4 herhangi bir konumu (, Safari öncesi özelliği verilir.Tüm normal sembollerin makaraları her yerinden kaldırıldı ve scatter ile değiştirilir.
Tüm silindirleri uzun bir spin başlayacaktır.
Eğer silindirlerin altındaki düğme de ***çarklarda olabilir basarak durdurun*** tarafından bir zamanda herhangi bir makaraları durdurmak - Eğer saniye var 20.
durdurduğunuzda makaraları, devam etmek 3 Reel ve 2 olmalıdır olsun scatters üzerinde en az 1 Reel Reel, - aksi takdirde özelliği durduracak ve size oyun normal dönüş için.
3 ise ve 2 1, Reel size DO olsun scatter üzerinde oyunlar ücretsiz verilir.ücretsiz sizin bitiminde tekrar spin, Safari Pre-start özelliği otomatik olarak, siz de spin tekrar elde etmeye ücretsiz durdurmak kazanmak için makara ve.
makaraları ilk üç her en üzerinde dağınık bir yoksa alın özelliği durduracak ve size oyun normal dönüş için.veren bu oyun - Safari Yuvaları 5, 6 ve Special Edition Alış 1 fiyat için oyunlar 3! Eğer satın aldıktan sonra ekstra oyunları indirebilirsiniz.
Tam bir oyun açıklaması menü yardım ingame mevcuttur dan.Tam Sürüm Özellikleri * 5 silindirli, 6 silindirli ve Special Edition oyunları * Sınırsız özelliklerSistem Gereksinimleri * Windows 98, Windows ME, Windows XP * 128 MB Ram * DirectX 9.0c * Kullanım kullanımı konusuna lisans Pokie Magic şartlar ve anlaşma.