Smart Photo Import

Program Bilgi
 • Lisans
  Demo
 • Boyut
  6
 • Sürüm
  2.3.0
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  NeWest SoftWare
İndir
Profesyonel Fotoğraf-Düzenleme Smart Photo Import Günlük görüntü düzenleme içinde hiçbir tahmin! Şimdi her zaman istedim sonuçlar alabilirsiniz.
Bu profesyonel ve ekonomik görüntü düzenleme çözümü ile bir şaheser halinde herhangi bir resmi açmak ve yaratıcı projeler tasarlamak mümkün olacaktır.
Yeni başlayanlar ve ileri düzey kullanıcılar için doğru araçtırÖzellikler: »Doğru RAW Dönüşüm»Hızlı ve Etkili Otomatik Düzeltmeler»Benzersiz Araçları»Esnek ve Güçlü Düzenleme»En Photoshop Plugins destekler Önce Sonra»Düzeltildi Pozlama ve Renk»Birkaç seçim araçları kullanarak arka plan modeli ayıklanır»Slighlty modelin ellerinin konumunu ayarlamak için Deformasyon aracı el»Baş telefonları ve telleri dışarı Klonlanan»Kopyalanan ve (hangi ayrıca pozlama giderilmiştir) farklı bir arka plan üzerine yapıştırılan Resminizi dosyaları sıralamaHiç resim dosyaları rahatsızlık hissi PC all-over, anlamsız isimler ve son derece örgütsüz bir biçimde yayılmış olan bu deneyimli? Smart Photo Import Anlayışıyla benzersiz, Akıllı İthalat Dijital Medya İthalatçı ve Sorter olduğunu.Büyük ölçüde sipariş büyüyen medya koleksiyonunu tutmak görevini basitleştirir.Yazılım kamera veya başka cihaz (PC Drive, flash, bellek kartları vb.) Fotoğraf ve videoları alma ve kopyalama / bir performans aynı zamanda seçilen bir yer taşıyarak birincil hangi farklı görevleri gerçekleştirebilirsiniz konu, tarih veya başka kriterlere göre otomatik olarak yeniden adlandırın.
Aynı zamanda, belirtilen kriterler sipariş kullanılarak, gerekli tüm klasörler oluşturur.Başka bir görev senin pc istediğiniz zaman medya dosyalarını yeniden organize etmektir.
Bu amaç için farklı adlandırma ve sıralama seçeneklerini kullanabilirsiniz ve sadece yeniden ve yeniden adlandırılmış olması için onları hazır olması için Akıllı İthalat tarayıcı içine windows explorer dosyalarınızı sürükleyip bırakabilirsiniz.Eğer bir hafta içinde, hatta bir gün içinde yüzlerce fotoğraf çeker bir fotoğrafçı iseniz, bilgisayarınızdaki resimleri koymak onları organize ve onlara anlamlı isimler vermek için hızlı bir şekilde isteyebilirsiniz.
Akıllı İthalat tarih-saat gibi çekimler hakkında ayrıntılı bilgi almak ve sağ ithal dosya veya klasör adını içine eklemek için exif verileri kullanabilirsiniz.Çok Kolay ve SezgiselRahat bir tarayıcı olarak size medya aygıtı veya sabit diskinizdeki resimleri görüntüleyebilirsiniz.
Küçük önizleme tercih edilen boyutu mevcuttur.Altındaki dosyaları ithal edilecek hedef klasörü seçebilirsiniz ederken üst kısmında, kaynak klasör görüntülenir.Dosya adını ve yeniden düzenlenecektir nasıl değerlendirmek için içe aktarma seçenekleri ve önizleme kontrol edin.Yeniden düzenleme işlemini başlatmak için Kopyala veya Taşı düğmesine basınız.