Supremo Remote Desktop

Program Bilgi
 • Lisans
  Freeware
 • Boyut
  5
 • Sürüm
  3.2.0.647
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  Nanosystems Srl
İndir
Supremo Remote Desktop uzak bir bilgisayara bağlanmanızı ya da uzaktan destek için gelen bağlantıları kabul etmenizi sağlayan uzak masaüstü yazılımıdır.
Supremo Remote Desktop Uzaktaki bir bilgisayara bağlanmak için sadece kimlik kodu ve şifrenizi girin ve uzak masaüstünü başlatma düğmesine tıklamanız yeterlidir.Başka bir pc den bağlantıyı kabul etmekde aynı şekilde olur, sadece kimlik kodu ile uzaktan bağlanan kullanıcının yani pc'nin kimlik kodunu (ID)girmeniz yeterlidir.
Supremo Remote Desktop da dosya aktarımı ve metin sohbet etmeyi destekler ve sık erişilen bilgisayarın kimliği ve kodları saklayabilirsiniz içinde yerleşik bir adres defteri ile birlikte gelir.
The ID codes are static, like a phone number, and do not change between sessions, however the program automatically generates a new password for each session to make sure nobody can connect to your computer without your authorization.
ID kodları bir telefon numarası gibidir, statik ve oturumlar arasında değişmez, ancak program otomatik olarak kimse sizin izniniz olmadan bilgisayarınıza bağlanmamasından emin olmak için her oturm açmada yeni bir şifre üretir.Diğer özellikler Windows servisi, IP / ID erişim kısıtlamaları, proxy desteği ve daha fazla ulaşmak için birçok seçenek vardır.
Porteybıl değildir bir pc de kurulu olması şarttır.