Tsero Günlük

Program Bilgi
 • Lisans
  Freeware
 • Boyut
  293
 • Sürüm
  2.0
 • Dil
  Türkçe
 • Geliştirici
  Tutku Doğan
İndir
Bu programın amacı başkalarının bilmesini istemediğiniz kişisel yazdığınız şeyleri şifreli bir şekilde saklamaktır.Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra hiçbir kuruluma gerek duymadan zipin içinden açabilirsiniz.
****Yenilik*****Artık Dosyalarınızada ayrı ayrı şifre koyabileceksiniz!Bunun amacı v1.0 daki dosyaların başka bir bilgisayarda yine aynı programla okunabilmesini engellemektir!Program Ayarları menüsünden size en uygun seçeneği seçerek dosyalarınızı daha güvenli saklayabilirsiniz!!!Önemli : TSERO Günlük v1.0 ile TSERO Günlük v2.0 arasında büyük fark vardır!.Şifreleme Algoritmaları Farklı olduğu için birbirlerinin kaydettiği dosyaları okuyamazlar!!Güvenlik sistemi Arttırıldı!! Programın Özellikleri!!! 1-)Girişin şifre korumalı olması programın sizden başkası tarafından kullanılmasını önler! 2-)Dosyalarınızın kaydı ilk olarak Belgelerim Klasörü altında tutlur.Araçlar/Program Ayarlarından bunu ayarladığınızda artık dosyalarınızı istediğiniz yerde saklayabilirsiniz.
3-)DOSYALAR PROGRAMIN DİLİNDE ŞİFRELİ OLARAK SAKLANACAK.YANİ NORMAL METİN EDİTÖRLERİYLE BU DOSYALARI OKUMANIZ İMKANSIZ!!! !!!!Program için önemli Kısımlar!!!! 1-)İlk olarak programı açtığınızda şifre girmeden tamam tuşuna basın!Eğer v1.0 ı kullanıyorsanız şifreniz aynı kalacaktır.!(Program Uyaracaktır Zaten)2-)Programı ilk çalıştırdıktan sonra şifrenizi değiştiremezsiniz.!Önce açıp kapatmalısınız.Bu güvenlik için gerekli! 3-)Daha sonra programı çalıştırdığınızda giriş şifreniz Tutku olacak (Baş harfin büyük olmasına dikkat edin).Bu işlemden sonra şifrenizi Araçlar/ Şifre Değiştir menüsünden değiştirebilirsiniz.!