Tweak-7 1.0 Yapi 1105

Program Bilgi
 • Lisans
  Demo
 • Boyut
  23,2
 • Sürüm
  1.0 Yapi 1105
 • Dil
  Ingilizce
 • Geliştirici
  Totalidea Software
İndir
Tweak-7, Microsoft firmasinin en yeni isletim sistemi olan Windows 7 için hazirlanmis bir sistem iyilestirme yazilimidir.
Yazilim Windows 7 isletim sistemindeki tüm performans düsüklüklerini sahip oldugu araçlar ve ayarlamalar ile en iyi seviyeye çikarmaktadir.
Yazilimin Genel Özellikleri-Windows 7 isletim sisteminde ekranlarda görünmeyen tercihleri görünür hale getirir.-Dahili ***Kayit Defteri Temizleyicisi*** ve ***Kayit Defteri Birlestiricisi*** ile kayit defterini temizler.
-Kisitlanan sistem ve yazilim özelliklerini etkinlestirir.
Istediklerinizi etkinlestirebilir ya da öyle birakabilirsiniz.-Detayli ve 3 boyutlu sistem bilgilendirmesi.-Hizli erisilebilirlik için 256 MB RAM sürücüsü olusturma (yalnizca 32-Bit sistemlerde).-Windows 7 isletim sistemi için her türlü yapilandirilabilirligi saglar.-Sabit disklerdeki gereksiz yer kaplayan dosyalari temizler.
-En iyi biçimde bellek yönetimi yaparak bellek kullanimini en etkili hale getirir.-Birkaç tiklama ile internet baglantisini gelistirir.-En iyi ayarlarla islemcinizi en etkin biçimde kullanmanizi saglar.-Ag baglantilarini en hizli hale getirir.-Sistem güncelleme yöneticisi ile, güncelleme yedeklerini eski sistem yedekleme noktalarini temizler.Not: Yazilimin deneme sürümünü 14 gün boyunca kullanabilirsiniz.
Tam sürüm ücreti 29.99 dolardir.