Website Realizer

Program Bilgi
 • Lisans
  Demo
 • Boyut
  74
 • Sürüm
  1.7.18
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  Adritech Software
İndir
Website Realizerkolaylıkla web siteleri oluşturmanızı sağlayan bir WYSIWYG editörüdür.
Bu, basit sürükle ve bırak ile görüntüler, ses, video klipler, formlar, java script etiketleri, ve diğer sayfa öğeleri eklemeyi sağlayan görsel bir sayfa tasarımcısıdır.
Siz istediğiniz şablonlardan birini özelleştirerek sitenize ekleyebilir veya sıfırdan kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz.
Website Realizer Program bir web sitesi oluşturma Editörü, Web Button Creator, Renk Analyzer ve filtre efektleri ve katman desteği ile bir resim editörü de dahil olmak üzere tasarım sürecinde size yardımcı olmak için çeşitli araçlar içerir.
Kolayca şifreli ödeme veya butonları oluşturmak ve eklemek için PayPal düğmesini editörü kullanabilirsiniz.
Website Realizer otomatik olarak tüm web öğelerini yönetir ve size tasarım ile işiniz bittiğinde, size web sunucunuza sitenizi yayınlamak için S / FTP istemcisini kullanabilirsiniz.
Diğer özellikler ve harici bağlantı HTML kod parçacıkları desteği, özelleştirilebilir site stillerinde, bütünleşik yazım denetimi, ve daha fazlasını içerir.
Web sitesi Realizer stil sayfaları kullanışlı bir hale getirir ve (şablon tasarımlar kullanmak istediğiniz sürece) bazı temel CSS'yi tam potansiyelini kullanmak için yazılımı kullanmak yararlı olacaktır.