Zeta Producer CMS

Program Bilgi
 • Lisans
  Shareware
 • Boyut
  50
 • Sürüm
  10.7.1
 • Dil
  İngilizce
 • Geliştirici
  Zeta Software Gmbh
İndir
Zeta Producer CMS (Ücretsiz sürüm) herhangi bir HTML kodlama için gerek kalmadan tam bir web sitesi veya blog yönetme ve yayınlamayı sağlayan bir web sitesi içerik yönetim aracıdır.
Siteniz için bir çerçeve olarak 6 adet önceden tasarlanmış web şablonları arasından seçim yapabilir ve daha sonra sadece kendi içeriğinizi doldurabilirsiniz.
Zeta Producer CMS Şablonları özelleştirmek tüm herhangi bir kod yazmaya gerek kalmadan kendi resimlerinizi, medya dosyaları, içerik aletler ve başlıkları, ekleyebilirsiniz.
Zeta Yapımcı kolay sayfalarınızı düzenlemek ve yeni içerik eklemek için yapar yapılandırılmış bir arayüz sağlar.
Sitesi yapı, içerik ve tasarımı tamamen birbirinden ayrılmış olduğundan, kolayca içeriği yeniden düzenlemek zorunda kalmadan istediğiniz zaman tasarım şablonu değiştirebilirsiniz.
Zeta Producer CMS Senin yaptığını güncellenmesi veya web sitesi tasarımı sonra, Zeta Üretici bir düğmeye tıklama ile web hosting hesabınıza tüm sitenin (veya yalnızca değişmiş olan sayfaları) yükleyebilirsiniz.
Diğer özellikleri varlık görüntüleri ve dosyaları için yönetim, kese desteği (ASP, Perl, PHP vb), site haritası, site arama, otomatik RSS nesil, bütünleşik site preview, ve daha fazlasını içerir.
Ücretsiz sürümü 10 sayfa ile web siteleri ile sınırlıdır.